فراموش کردم
اعضای انجمن(67)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: علیرضا نصیرزاده
علیرضا نصیرزاده (barmakh5846 )    

آغاز فعالیت سامانه زمان بهزیستی، در شهرستان میانه

منبع : روابط عمومی بهزیستی میانه
درج شده در تاریخ ۹۹/۱۰/۲۴ ساعت 16:14 بازدید کل: 113 بازدید امروز: 113
 

آغاز فعالیت سامانه زمان بهزیستی، در شهرستان میانه

بنا بر گزارش حوزه روابط عمومی اداره بهزیستی میانه؛ جلسه ای با حضور محمدرضا جروقی رییس اداره بهزیستی و کارشناسان امور پیشگیری و اجتماعی این اداره؛ همچنین کارشناسان دادگستری این شهرستان، در خصوص آموزش سامانه زمان، و به صورت آنلاین در سالن اجتماعات بهزیستی برگزار گردید.

سامانه زمان؛ سایت نوبت دهی برای زوجین متقاضی طلاق می باشد، که برای ارائه خدمات مشاوره تخصصی خانواده و جهت انجام مداخلات ضروری، روانشناختی و در صورت نیاز معرفی به روان پزشک، و وکیل در مسائل حقوقی، راه اندازی شده است، تا قبل از ادامه نظر قاضی از سوی دادگستری معرفی می شود تا مراجعین با ثبت مشخصات خود از طریق دفاتر قضایی به آدرس http://www.zaman.behzisti.net و دریافت کد پیگیری به نزدیکترین مرکز مشاوره خانواده جهت انجام غربالگری اولیه و حداقل با 5 جلسه مشاوره، با آگاهی بیشتر تصمیم بگیرند. مرکز مشاوره نیز با ثبت نهایی و اقدامات انجام یافته در طی جلسات مشاوره و ثبت آن در سامانه تصمیم، متقاضیان طلاق جهت ادامه روند پرونده و اطلاع از نتیجه مشاوره با ارائه کد پیگیری به دفاتر قضائی می توانند در جریان امور قرار گیرند.

این مطلب توسط علیرضا نصیرزاده بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)