فراموش کردم
اعضای انجمن(67)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: علیرضا نصیرزاده
علیرضا نصیرزاده (barmakh5846 )    

پویش پازل همدلی - تهیه لوازم التحریر و نوشت افزار برای مددجویان بهزیستی

منبع : روابط عمومی بهزیستی میانه
درج شده در تاریخ ۹۹/۰۷/۲۱ ساعت 13:11 بازدید کل: 159 بازدید امروز: 159
 

پویش پازل همدلی

رییس اداره بهزیستی شهرستان میانه خبر داد: همدلی مردم فهیم شهرستان میانه در ایجاد پازل بزرگ همدلی

رییس اداره بهزیستی شهرستان میانه در خصوص برگزاری پویش پازل همدلی اظهار داشت: با توجه به مشکلات عدیده خانواده های تحت پوشش سازمان بهزیستی در تامین لوازم التحریر و نوشت افزار فرزندانشان، پوشش پازل همدلی با مشارکت سازمان بهزیستی و انجمن تولید کنندگان لوازم التحریر اجرا می شود.

وی افزود: بی تردید مردم نوع دوست و خیر میانه و آذربایجان شرقی همچون گذشته، با مشارکت خود در این طرح خداپسندانه همدلی خود را به زیبایی به نمایش می گذارند.

وی خاطرنشان کرد: شعار این طرح «قطعه قطعه جمع گردد، همدلی معنا شود» است و محورهای این پویش تهیه و توزیع بسته های نوشت افزار و کیف مدرسه می باشد.

محمدرضا جروقی افزود: در این پویش قرار است برای بهره مندی از مشارکت خیرین، مراکز، موسسات خیریه تحت نظارت سازمان و کلیه اقشار و نیکوکاران عزیز و هم استانی های بزرگوار، بسته لوازم التحریر و کیف مدرسه به دانش آموزان تحت پوشش به ارزش 3 میلیارد ریال تهیه و در اختیار آنان قرار داده می شود.

پویش پازل همدلی

جروقی در خصوص شروع به کار این طرح اظهار کرد: طرح پازل همدلی به این شیوه است که برای استان آذربایجان شرقی یک پازل 303 هزار قطعه ای که ارزش هر پازل 10 هزار تومان می باشد، تهیه شده که خیرین محترم، نیکوکاران ادارات می توانند یک یا چندین قطعه 10 هزار تومانی خریداری کرده و در این امر انساندوستانه و خداپسندانه شرکت نمایند

وی افزود: خیرین محترم و موسسات خیریه و تمام اقشار مردم آگاه و فهیم شهرستان می توانند با مراجعه به سایت www.puzzlehamdeli.irو انتخاب استان مورد نظر خود، ضمن انتخاب و خرید یک یا چند پازل و پرداخت مبلغ مورد اشاره از طریق درگاه بانکی نسبت به مشارکت در این امر خیرخواهانه و خداپسندانه مشارکت نمایند.

این مطلب توسط علیرضا نصیرزاده بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)