فراموش کردم
اعضای انجمن(67)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: علیرضا نصیرزاده
علیرضا نصیرزاده (barmakh5846 )    

تعطیلی مهدهای کودک و مراکز روزانه بهزیستی تا پایان هفته جاری

منبع : روابط عمومی بهزیستی میانه
درج شده در تاریخ ۹۸/۱۲/۰۴ ساعت 21:26 بازدید کل: 169 بازدید امروز: 169
 

دکتر فرگل صحاف. مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی

به گزارش حوزه روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی به نقل از دکتر فرگل صحاف، مدیرکل بهزیستی استان، بر اساس مصوبه کمیته سلامت اداری و در راستای تصمیم کارگروه پدافند زیستی استان و به منظور اتخاذ تمهیدات لازم برای حفظ سلامتی جامعه هدف و پیشگیری از شیوع بیماری های تنفسی؛ کلیه مهدهای کودک شهری و روستایی و مراکز روزانه توانبخشی، آموزشی، حرفه آموزی و کارگاه های حمایتی و تولیدی تحت نظارت این اداره کل، از تاریخ 98/12/05 تا پایان هفته جاری تعطیل اعلام می گردد.

همچنین به گزارش حوزه روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان میانه به نقل از محمدرضا جروقی رییس اداره بهزیستی این شهرستان، از کلیه مدیران مهدهای کودک شهری و روستایی و مراکز روزانه توانبخشی، آموزشی، حرفه آموزی و کارگاه های حمایتی تحت نظارت بهزیستی این شهرستان خواست، ضمن اجرای دقیق مصوبه کمیته سلامت اداری، در طی این مدت به ضدعفونی کامل مکان و وسایل و ابزارهای مورد استفاده در مهدهای کودک و مراکز فوق الذکر با جدیت تمام اقدام و از پذیرش جامعه هدف این مراکز خودداری گردد. 

این مطلب توسط علیرضا نصیرزاده بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)