فراموش کردم
اعضای انجمن(67)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: علیرضا نصیرزاده
علیرضا نصیرزاده (barmakh5846 )    

دعوت از خیرین و نیکوکاران عزیز جهت مشارکت در تامین لوازم التحریر دانش آموزان بی بضاعت تحت پوشش بهزیستی

منبع : روابط عمومی بهزیستی میانه
درج شده در تاریخ ۹۸/۰۶/۱۶ ساعت 17:41 بازدید کل: 110 بازدید امروز: 110
 

بوی مهر در ماه مهر

خدمت شهروندان عزیز 

با سلام و احترام

همانطور که می دانید، مبلغ مستمری تکافوی زندگی روزمره مددجویان تحت پوشش بهزیستی را نمی دهد، لذا به همین دلیل به ویژه در آستانه مهر ماه و آغاز سال تحصیلی، بایستی کاری کنیم تا زمانیکه این دانش آموزان به مدرسه می روند، نسبت به سایر همکلاسی هایشان احساس کمبود و ضعفی نداشته باشند. سازمان بهزیستی تلاش کرده تا در حد توانش به این دانش آموزان کمک کند و در عین حال می تواند کمک های مردمی را نیز به دست نیازمندان برساند.

توصیه ما این است که اگر مردم می توانند به دیگران کمک کنند، در درجه اول این کمک را به خویشاوندانشان بدهند. در درجه دوم نیز اگر فکر می کنند نیازمندی در بین همسایگان و هم محلی هایشان وجود دارد، به آنها کمک کنند. در مرحله سوم نیز اگر نتوانستند، اداره بهزیستی در خدمت آنهاست تا کمک هایشان را جمع آوری کند و اقلام و لوازم التحریر را به دست دانش آموزان نیازمند برساند.

سرانه کمک نقدی به هر دانش آموز تحت پوشش بهزیستی، یک میلیون ریال معادل 100 هزار تومان می باشد و کمکهای غیرنقدی در قالب بسته های یک نفره در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت. لذا می توانید از طریق شماره کارت مشارکت های مردمی به شماره ذیل، کمک های خود را جهت تهیه اقلام و لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند، واریز نمایید تا لبخندی بر لبان این دانش آموزان گرانقدر بنشانید باشد که خداوند منان به شما عزیزان خیر و برکت روزافزون عنایت فرماید.

 

شماره کارت بنام کمکهای مردمی بهزیستی شهرستان میانه نزد بانک توسعه تعاون

7582 - 0053 - 0870 - 5029

 

لطفا بعد از واریز کمکهای خود، کد رهگیری را به شماره سامانه 30005840999228 پیامک نمایید. با تشکر

 

حوزه مشارکتهای مردمی اداره بهزیستی میانه

شماره تماس:  52228715   داخلی 17

 

 

 

این مطلب توسط علیرضا نصیرزاده بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)