فراموش کردم
رتبه کلی: 21


درباره من
حــــامی کـــودکـــان بیــــمار اورژانسی.
09141252989
09148146722
04152238282
علیرضا نصیرزاده (barmakh5846 )    

شهر ما خانه ما

درج شده در تاریخ ۹۸/۰۴/۲۸ ساعت 14:59 بازدید کل: 105 بازدید امروز: 105
 

شهر ما، خانه ما 

یعنی شهر ما نیز همانند خانه مان می باشد. یعنی اگر قرار است محیط داخل منزلمان را پاکیزه نگه داریم، بایستی محیط شهرمان را نیز پاکیزه نگه داریم. همشهری عزیز، مغازه دار محترم، تا جایی که برایتان مقدوره، برای داشتن محیطی پاکیزه، از ریختن آشغال(از ریز و درشت) در سطح شهر و پیاده رو خودداری نمایید. این همه سطل آشغال در سطح شهر برای همین منظور توسط شهرداری تعبیه شده است تا شما همشهری عزیز، از آن به نحو مطلوب استفاده کنید.

والدین محترم به کودکان خود آموزش بدهید تا محله خود را با ریختن آشغال، کثیف نکنند. با توجه به اینکه شهرداری ها برای پاکیزگی شهر وظایفی دارند، ما نیز وظایفی داریم که بهتر است بدان عمل نماییم. به تصاویر زیر توجه کنید، این همه آشغال، حاصل عملکرد کودکان و فرزندان دلبند همه ما فقط در ساعاتی از روز می باشد! همین کودکان اگر به این طریق عمل کنند، فردا وقتی بزرگ بشوند، رعایت بهداشت محیط برایشان سخت و بی معنی خواهد بود. 

از شهرداری محترم خواهشمندم سطل آشغال های کوچکی نیز در محله های مختلف شهر تعبیه نمایند تا کودکان آشغال های خود را در داخل آن بریزند. از عموم همشهریان عزیز خواهشمندم که آشغال های منزل خود را در ساعات معینی از شب که مامورین زحمتکش شهرداری برای بردن آنها اقدام می کنند، در سطل آشغال های بزرگی که به وفور در نقاط مختلف شهر و محله ها وجود دارد، بریزند و از ریختن آشغال در ساعاتی از صبح و ظهر، خودداری نمایند مخصوصا همشهریان عزیزی که برای انتقال آشغال منزلشان آن را بر روی صندوق عقب ماشین خود می گذارند که در اثر سرعت ماشین، از روی صندوق به زمین پرت شده و فضولات آن در اثر ترکیدن نایلکس، بر سطح خیابان پخش می شود و همین باعث تجمع مگس و پشه و دیگر جانوران می شود و علاوه بر آن شکل و شمایل و زیبایی شهر به هم می ریزد.

اگر به جمله معروف و آموزشی «شهر ما ، خانه ما، اعتقاد دارید، رعایت بهداشت شهرمان را از خودمان و فرزندانمان  شروع کنیم. با تشکر

  شهر ما خانه ما

 

این مطلب توسط محراب عبوسی بررسی شده است.
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)