فراموش کردم
اعضای انجمن(67)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: علیرضا نصیرزاده
علیرضا نصیرزاده (barmakh5846 )    

مراسم افتتاح موسسات و مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی، به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی.

منبع : روابط عمومی بهزیستی میانه
درج شده در تاریخ ۹۷/۰۴/۳۱ ساعت 23:07 بازدید کل: 128 بازدید امروز: 94
 

صبح امروز یکشنبه مورخ 97/04/31 مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی و هیات همراه، به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی و به منظور شرکت در مراسم افتتاح موسسات و مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی، وارد شهرستان میانه شدند. ارشدزاده مدیرکل بهزیستی استان و دکترصحاف معاون اموراجتماعی بهزیستی استان با همراهی محمدرضا جروقی رییس بهزیستی این شهرستان، با کلیه پرسنل این اداره دیدار، و هفته بهزیستی را به آنان تبریک گفته، از خدمات شبانه روزی آنان تجلیل بعمل آمد . در ادامه این دیدار، مدیرکل بهزیستی استان و هیات همراه،  از مرکز خانه فرشتگان تحت نظارت سازمان بهزیستی بازدید نموده، هفته بهزیستی را در جمع پرسنل زحمتکش این مرکز گرامی داشتند. 

دیدار مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی

ارشدزاده مدیرکل بهزیستی استان و هیات همراه، مسئول دفتر دکتر شیویاری نماینده شریف میانه در مجلس شورای اسلامی، روسای ادارات تامین اجتماعی؛  تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ و بهزیستی شهرستان میانه، با حضور در فرمانداری، با دکتر مشایخی معاون استاندار و سرپرست فرمانداری ویژه میانه دیدار و گفتگو کردند. ایشان ضمن تبریک هفته گرامیداشت بهزیستی مزین به شعار سازمان در سال 97 با عنوان«بالندگی و صیانت اجتماعی با توسعه به زیستن»، از حمایت های شایان دکتر مشایخی در راستای تحقق اهداف سازمان بهزیستی در این شهرستان تجلیل نمودند.

دیدار مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی با سرپرست فرمانداری ویژه میانه

در ادامه این دیدار، مراسم افتتاح موسسات و مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی، با حضور مدیرکل بهزیستی استان، سرپرست فرمانداری ویژه میانه، روسای ادارات و شهروندان شریف این شهرستان  برگزار گردید. در این مراسم 1- مرکز رفاه کودک و خانواده سرزمین شادی با مدیریت بابک شاپوری 2- مهدکودک شادلین با مدیریت خانم میکاییلی 3- موسسه انتفاعی غیرتجاری راه زندگی با اهداف پیشگیری از آسیب های اجتماعی با مدیریت دکترامیررضا رسام 4- موسسه خیریه خانه فرزانگان سالمند با مدیریت استاد شعبانعلی محمدپوربنفشه 5- مجتمع خدمات بهزیستی سینا با مدیریت علی محمدی ، با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی، افتتاح گردید.

افتتاح موسسات و مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی در سال 97

افتتاح موسسات و مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی در سال 97

افتتاح موسسات و مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی در سال 97

هزینه های اولیه کلیه موسسات و مراکز ذکرشده شامل احداث و تجهیز مرکز، بالغ بر 300 میلیون تومان بوده و 21 نفر از شهروندان این شهرستان، در این موسسات و مراکز مشغول به کار شدند.

این مطلب توسط علیرضا نصیرزاده بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)