فراموش کردم
اعضای انجمن(67)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: علیرضا نصیرزاده
علیرضا نصیرزاده (barmakh5846 )    

دیدار معاون استاندار و سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه میانه با پرسنل اداره بهزیستی

منبع : روابط عمومی بهزیستی میانه
درج شده در تاریخ ۹۷/۰۴/۲۶ ساعت 21:26 بازدید کل: 126 بازدید امروز: 119
 

صبح امروز سه شنبه مورخ 97/04/26 دکتر مشایخی معاون استاندار و سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه میانه، به مناسبت «گرامیداشت هفته بهزیستی» با پرسنل اداره بهزیستی این شهرستان در محل فرمانداری دیدار نمودند. در این دیدار محمدرضا جروقی رییس اداره بهزیستی، ضمن تقدیر از حمایتهای شایان فرمانداری و تعدادی از نهادهای دولتی در راستای خدمت رسانی مطلوب به جامعه هدف این شهرستان؛ گزارشی از روند فعالیت بهزیستی در سال 96 را ایراد نمودند.

در ادامه این دیدار، سرپرست فرمانداری میانه، ضمن پیام تبریک هفته بهزیستی به کلیه پرسنل خدوم و زحمتکش سازمان بهزیستی و تقدیر از تلاش های شبانه روزی آنان، و تاکید بر تحقق شعار سال سازمان بهزیستی با عنوان«بالندگی و صیانت اجتماعی با توسعه به زیستن»؛ همراهی نمودن مردم، و داشتن احساس مسئولیت هرچه بیشتر در جهت ارایه خدمات به جامعه هدف را، شرط حصول سلامت اجتماعی عنوان نمودند. شناسایی و خدمت رسانی به افراد بسیار نیازمند بالاخص خدمت به جامعه هدف ساکن در روستاهای شهرستان، از دیگر موارد مهم سخنرانی دکتر مشایخی در این دیدار بود.

دیدار دکترمشایخی سرپرست فرمانداری میانه با پرسنل اداره بهزیستی

این مطلب توسط علیرضا نصیرزاده بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۱:۲۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)