فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
علیرضا نصیرزاده (barmakh5846 )    

جناب آقای مسئول محترم! حادثه خبر نمی دهد!

درج شده در تاریخ ۹۶/۰۱/۲۴ ساعت 19:39 بازدید کل: 309 بازدید امروز: 1
 

یکی دو روز است که یکی از ادارات شهرستان میانه، اقدام به حفر کانال در منطقه شهرک اندیشه(خیابان های سعدی) نموده است که ارتفاع کانال ها، در حدود 2 تا 3 متر می باشد که متاسفانه بعد از اتمام کار، آنها را بدون علائم هشدار دهنده و حفاظ لازم، رها می کنند تا فردا صبح که دوباره کارگران مشغول به کار شوند.

با توجه به اینکه این منطقه، پر است از کودکان قد و نیم قد، لذا دور این کانال ها جمع می شوند و به بازی های خطرناک دست می زنند! این کودکان هنوز در سنی نیستند که سقوط از بلندی، فلج دست و پا، شکستگی ستون فقرات، ضربه مغزی، کما، و حتی مرگ را درک کنند! 

از مسئولین محترم خواهشمند است نسبت به خطرات احتمالی سقوط کودکان ناشی از حفر کانال ها، اقدامی جدی بعمل آورند و علائم هشدار دهنده حفاظ لازم در اطراف این کانال ها نصب کنند. 

سالانه بسیاری از کودکان در کشور، در اثر سقوط از بلندی ناشی از حفر این نوع کانال ها، به کام مرگ رفته اند و یا مبتلا به ضربه مغزی و شکستگی ستون فقرات می شوند.

شهرک اندیشه

شهرک اندیشه

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۱/۲۵ - ۰۲:۰۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات