فراموش کردم
اعضای انجمن(67)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: علیرضا نصیرزاده
علیرضا نصیرزاده (barmakh5846 )    

دیدار رئیس بهزیستی میانه و انجمن معلولین توانمند، با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه

منبع : روابط عمومی بهزیستی میانه
درج شده در تاریخ ۹۵/۱۰/۰۱ ساعت 20:06 بازدید کل: 111 بازدید امروز: 109
 

سه شنبه 30 آذرماه 95، رئیس بهزیستی شهرستان میانه با همراهی موسسه غیرانتفاعی غیرتجاری انجمن معلولین توانمند این شهرستان، با مهندس حمید شکری معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه دیدار کردند.

این دیدار که با هدف حمایت و مرتفع نمودن معدودی از اهم مشکلات معلولین از جمله: مناسب سازی محیط شهری، اشتغالزایی، ایجاد محل مناسب آموزشی ویژة معلولان، به انجام رسید؛ محمدرضا جروقی رئیس بهزیستی میانه به شرح مختصری از سوابق فعالیتی این انجمن در راستای تحقق اهداف سازمان بهزیستی، پرداخت.

مهندس شکری ضمن ابراز خرسندی از نشاط و سرزندگی و علاقمندی معلولین مبنی بر پیگیری امور، تشکر و قدردانی نموده، خبر از تکمیل و اجرایی شدن قانون جامع حمایت از معلولان از جمله بحث اشتغالزایی، دریافت مستمری، و آموزش؛ به صورت لایحه در دولت خبر داد. ایشان قول مساعد دادند که موانع و مشکلات معلولین شهرستان چه در بحث مناسب سازی محیط، و چه در بحث محل تجمیع مراکز خدماتی و آموزشی، به قول و قوت الهی مرتفع گردد.

موسسه غیرانتفاعی غیرتجاری انجمن معلولین توانمند شهرستان میانه دارای پروانه تاسیس از سازمان بهزیستی و تحت نظارت بهزیستی میانه، در سال 1386 با مدیریت مهندس داود کاظمی و متشکل از هیات مدیره ای 5 نفره دارای معلولیت جسمی حرکتی تاسیس گردید، و در حال حاضر نیز یک مرکز توانبخشی و آموزش حرفه ویژة دختران دارای معلولیت ذهنی بنام "مرکز زینب کبری"، زیر نظر این موسسه در این شهرستان  فعال می باشد.

 اداره بهزیستی میانه

 

 

این مطلب توسط علیرضا نصیرزاده بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۰۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)