فراموش کردم
اعضای انجمن(67)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: علیرضا نصیرزاده
علیرضا نصیرزاده (barmakh5846 )    

بازدید خانم امامی نیا، بازرس محترم توانبخشی سالمندان سازمان بهزیستی استان از سرای سالمندان ائمه اطهار میانه

منبع : اداره بهزیستی میانه
درج شده در تاریخ ۹۲/۰۷/۲۲ ساعت 16:18 بازدید کل: 568 بازدید امروز: 26
 

شنبه 20 مهرماه 1392، سرکارخانم امامی نیا بازرس محترم توانبخشی سازمان بهزیستی استان آذربایجان شرقی، از سرای سالمندان ائمه اطهار تحت نظارت اداره بهزیستی میانه، به منظور ارزشیابی از نحوه عملکرد مراکز سالمندان، بازدید نمودند.

در این دیدار، خانم امامی نیا از کلیه بانوان سالمند تحت پوشش این مرکز، بازدید نموده و از احوالشان جویا شدند؛ همچنین از پرونده های موجود در این مرکز و نحوه عملکرد کارشناسان شاغل در این سرا، بازدید بعمل آوردند.

لازم به توضیح است که مرکز سرای سالمندان ائمه اطهار میانه، به صورت هیات امنائی بوده و توسط هیات مدیره ای متشکل از خانمهای با نفوذ این شهرستان اداره می شود. تمامی زحمات این مرکز بر عهده خانم قره داغی رئیس محترم هیات مدیره و خانم شاهمحمدی مدیرعامل و مسئول فنی محترم هیات مدیره، بصورت مضاعف می باشد که با کمک این عزیزان که از کارشناسان قدر پرستاری نیز هستند، این مرکز از چند سال قبل از رتبه 3 به رتبه یک ارتقاء یافته و همچنان در این رتبه پیشتاز و یکه تاز مراکز توانبخشی استان می باشد.

جا دارد از زحمات کلیه ی مادریاران این مرکز که در حفظ و نگهداری شبانه روزی سالمندان تلاش می کنند، تقدیر نموده برای خانواده های آنان آرزوی موفقیت و بهروزی داریم.

سالمندان

سالمندان

سالمندان

سالمندان

سالمندان

 

این مطلب توسط امین داودی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)