فراموش کردم
اعضای انجمن(67)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: علیرضا نصیرزاده
علیرضا نصیرزاده (barmakh5846 )    

کمک به مرکز نگهداری سالمندان بانوان ائمه ی اطهار(ع) میانه، تنها با خرید یک سی دی در ماه مبارک رمضان

منبع : اداره بهزیستی میانه
درج شده در تاریخ ۹۲/۰۴/۳۱ ساعت 21:04 بازدید کل: 612 بازدید امروز: 34
 

واحد مشارکتهای مردمی اداره ی بهزیستی میانه جهت کمک به مرکز نگهداری سالمندان بانوان ائمه ی اطهار علیه السلام، ترتیل قرآن کریم با صدای دل نشین استاد پرهیزگار و همچنین دعاهای مخصوص ماه مبارک رمضان را در قالب یک سی دی آماده تحویل به دوستداران و علاقمندان نموده است.

علاقمندان در صورت تمایل می توانند جهت تهیه ی این سی دی، به آقای مهندس مهدی مولوی مدیر محترم ویدئو کلوپ سینما کن واقع در میانه، خیابان شهید میانجی - و یا آقای مهندس رضا امامی واقع در میانه، شهرک امام خمینی، خیابان ابوذر، جنب بنگاه بدلی، خدمات کامپیوتری ترنّم مراجعه فرمایند.

مبلغ این سی دی، 3000 تومان می باشد که امیدوارم با خرید حداقل یک حلقه از آن، ضمن کمک مادی به مرکز نگهداری سالمندان بانوان ائمه ی اطهار علیه السلام میانه، از معنویات آن نیز در این ماه مبارک و خوش یمن، برخوردار شوید و سهمی در کاهش مشکلات این مرکز داشته باشید.

مسئولین محترم ادارات و نهادهای شهرستان میانه در صورت تمایل می توانند جهت خرید این سی دی با شماره های بنده(علیرضا نصیرزاده) تماس حاصل نمایند تا سریعا به آدرسشان ارسال نمایم.

2238282- 0423

09141252989

ترتیل قرآن مجید

در صورت امکان لایک نمائید

این مطلب توسط علیرضا نصیرزاده بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)