فراموش کردم
اعضای انجمن(67)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: علیرضا نصیرزاده
علیرضا نصیرزاده (barmakh5846 )    

دیدار جناب آقای دکتر مددی از بهزیستی و شرکت در جلسه ی مدیران مراکز ترک اعتیاد و ژنتیک میانه/ عکس

منبع : اداره بهزیستی میانه
درج شده در تاریخ ۹۲/۰۴/۲۷ ساعت 17:14 بازدید کل: 451 بازدید امروز: 40
 

ساعت 10:30 روز پنجشنبه مورخه 92/04/27 جناب آقای دکتر محمدعلی مددی نماینده ی محترم مردم شهیدپرور میانه در مجلس شورای اسلامی، به طور سرزده وارد اداره ی بهزیستی میانه شدند و هفته ی بهزیستی رو خدمت کارمندان این اداره تبریک گفتند و متعاقب آن در جلسه ی مدیران مراکز درمان و بازتوانی اعتیاد و مرکز ژنتیک، شرکت نمودند و حدود یکساعت و نیم پای صحبت این عزیزان نشستند و جویای مشکلات آنان شدند.

در این جلسه، جناب آقای معصومی اصل ریاست محترم اداره ی بهزیستی ضمن خوشامدگویی به جناب آقای دکتر مددی و هیات همراه ایشان و مدیران مراکز غیردولتی تحت نظارت واحد موسسان غیردولتی و واحد پیشگیری این اداره، خلاصه ای از عملکردها و اهداف این نهاد دولتی را به خدمت نماینده ی محترم میانه رساندند. سپس هریک از مدیران مراکز درمان و بازتوانی معتادین، خلاصه ای از عملکردها و مشکلات خود را بازگو نمودند.

در این جلسه که به همت واحد پیشگیری اداره ی بهزیستی میانه برگزار شده بود، مدیران مراکز سرپائی درمان و بازتوانی معتادین(شفاء، سینا، سروش، رهایی، پناه، آوای زندگی)، مراکز میان مدت بازتوانی معتادین(کمپ دهکده رهایی، کمپ آیدین)، مرکز گذری کاهش آسیب(DIC)، موسسه سروش سلامت، و مدیر مرکز مشاوره ژنتیک اُفق ، شرکت داشتند.

جناب آقای دکتر مددی ضمن تشکر از فعالیتهای مدیران و کارکنان مجموعه ی بهزیستی، قول مساعد دادند که مشکلات مراکز درمان و بازتوانی اعتیاد در میانه را که قرار شد به صورت مکتوب تحویل ایشان داده شود، هرچه زودتر از طریق سازمان بهزیستی استان و نیز دانشگاه علوم پزشکی استان، مرتفع نمایند.

ریاست محترم اداره بهزیستی میانه، از کلیه ی  مدیران مراکز غیردولتی تحت نظارت واحد موسسات غیردولتی و واحد پیشگیری بهزیستی میانه، و همچنین جناب آقای مهندس افضل حسینخانی منتخب دوره ی چهارم شورای شهر میانه که قبول زحمت نمودند و در این مراسم شرکت کردند، تشکر و قدردانی بعمل آوردند.

این جلسه در ساعت 12 ظهر با صلوات بر محمد و آل محمد به اتمام رسید.

بهزیستی میانه

بهزیستی میانه

بهزیستی میانه

بهزیستی میانه

بهزیستی میانه

بهزیستی میانه

بهزیستی میانه

بهزیستی میانه

بهزیستی میانه

میزبان جلسه: خانم فاطمه کارگر(مسئول محترم واحد پیشگیری بهزیستی میانه).

عکاس: علیرضا نصیرزاده(مسئول کل مراکز غیردولتی بهزیستی میانه).

 

این مطلب توسط علیرضا نصیرزاده بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۰۴/۲۷ - ۱۷:۱۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (6)