فراموش کردم
رتبه کلی: 3644


درباره من
من
بسیجی ام
عشق رو ندیدم مگر در حسین

اقدام حوزه علمیه زاهدان در اعتراض به توهین به مرجعیت

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۹/۰۳ ساعت 23:50 بازدید کل: 59 بازدید امروز: 58
 

 

اساتید و طلاب حوزه علمیه امام صادق(علیه السلام) زاهدان در اعتراض به توهین به حضرت آیت الله مکارم شیرازی توسط مولوی عبدالحمید، کلاس های درس خود را تعطیل کردند.
SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز:
به گزارش «شیعه نیوز»، نکته قابل توجه این بود که سخنرانی های مطرح شده در این تجمع به تبیین جایگاه و تاثیرگذاری مرجعیت در طول چند صد سال اخیر و مخصوصا دوران معاصر در جهان اسلام اختصاص پیدا کرد.
این اقدام معقول و علمی معنادار واکنشی اعتراض آمیز به توهین صورت گرفته به مرجعیت و در عین حال پاسخی ظریف و درس آموز به بداخلاقی مولوی عبدالحمید بود.
همچنین تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز امروز پیگیر این توهین بی سابقه بوده اند که در این بین برخی نمایندگان اهل سنت در مجلس نسبت به این اقدام مولوی عبدالحمید اظهار تاسف کرده اند.
گفتنی است، در چند ماه اخیر نزدیکی مولوی عبدالحمید به دولت و حمایت برخی مدیران دولتی از وی سبب شده که فضای گسترده ای را برای اجرایی کردن برنامه های مدنظر خود پیدا کند.
منبع: جهان نیوز
انتهای پیام/ ح . ا
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۳/۰۹/۰۳ - ۲۳:۵۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات