فراموش کردم
اعضای انجمن(447) شعری تکان دهنده درباره امام زمان حضرت مهدی عدالت و لطف خدا پیامبر اکرم : توبه زیباست ولی در جوانی زیباتر قدرت بدنی حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام در جوانی بی حسین احساس پیری میکنم ارتباط با مدیریت انجمن مذهبی
جستجوی انجمن
بابک صادقی (babak3222 )    

سایت عشاق محمد(ص) راه اندازی شد

منبع : http://oshaghemohammad.com/
درج شده در تاریخ ۹۳/۱۱/۰۱ ساعت 01:22 بازدید کل: 323 بازدید امروز: 321
 

همزمان با واکنش شدید جامعه اسلامی به هتک حرمت هفته نامه شارلی ابدو به ساحت مقدس رسول الله(ص) و تجمع بزرگ دانشجویی مقابل سفارت فرانسه، سایت عشاق محمد(ص) به نشانی  www.oshaghemohammad.com توسط برخی از عاشقان مکتب پیامبر اعظم(ص) راه اندازی شد تا با به جلوه گذاردن تمام واکنش های جهانی علیه این اقدام سخیف هفته نامه فرانسوی، به تبیین نقش و جایگاه رسول الله(ص) در جامعه جهانی مسلمانان پرداخته و اصول حاکم بر اسلام ناب محمدی (ص) را به عنوان شاخصه ها و میزان به معرض معرفی گذارد.

این سایت در راستای تبیین و وصول به اهدف فوق، از کلیه عاشقان حضرت محمد(ص) و مکتب اسلام برای مقابله با چنین هتاکی های بی شرمانه دعوت می کند تا با سهیم کردن این سایت از اخبار واکنش های جهانی علیه این اقدام سخیف هفته نامه شارلی ابدو، به پوشش حداکثری واکنش ها بپردازد و عشق و علاقه جهانی به پیامبر اسلام را در معرض همگان قرار دهد.

این مطلب توسط سعید کریمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۱۱/۰۱ - ۲۰:۲۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)