فراموش کردم
اعضای انجمن(50) ارتباط با مدیریت انجمن طریقه قرار دادن موسیقی و کلیپ در مطالب طریقه آپلود عکس و فیلم و موسیقی
جستجوی انجمن
بابک صادقی (babak3222 )    

خرگوش غول پیکر به دنبال صاحب جدید

منبع : http://shafaf.ir/fa/news/380636
درج شده در تاریخ ۹۴/۱۱/۲۱ ساعت 23:47 بازدید کل: 270 بازدید امروز: 269
 
اطلس نام خرگوشی بازیگوش است که به شکلی اعجاب انگیز، به اندازه یک سگ رشد کرده است. این خرگوش حالا دنبال صاحبی جدید می‌گردد.
 
به گزارش ایندیپندنت، اطلس تنها هفت ماه سن دارد و در حال حاضر در مرکز SPCA در گلاسکو اسکاتلند از آن نگهداری می‌شود. صاحب قبلی این خرگوش توان مراقبت از آن را نداشت و به همین دلیل، مسئولیت نگهداری از آن به مرکزی در گلاسکو سپرده شد.
 
خرگوش غول پیکر به دنبال صاحب جدید!
 
این مرکز خیریه در حال حاضر در حال جمع‌آوری درخواست‌های صاحبان احتمالی این خرگوش است تا پس از بررسی شرایط هر یک، مسئولیت نگهداری آن را به صاحب جدیدش واگذار کند.
 
آنا اودونیل، مدیر مرکز خیریه SPCA اسکاتلند، می‌گوید: «اطلس خیلی بزرگ شده اما هنوز جوان است و باز هم جای رشد دارد. این خرگوش بازیگوش واقعا شما را جذب می‌کند... ما به دنبال خانه‌ای مناسب برای او می‌گردیم تا از نظر تغذیه و فضا شرایط مناسب را برای اطلس تامین شود. اطلس نسبت به خرگوش‌های دیگر خیلی بزرگتر است و به همین دلیل، شرایطش کاملا خاص است.»
 
گفتنی است این نژاد از خرگوش‌ها می‌توانند تا 1.2 متر رشد کنند و سالانه حدود 2000 هویج و 700 سیب را مصرف کنند. این خرگوش همچنین می‌تواند هفته‌ای یک لنگه یونجه خشک را نیز میل کند.
این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۱۱/۲۲ - ۰۰:۳۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)