فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
مهدی عزیزی (Azizi )    

معرفی کاندیداها در سایت میانالی

درج شده در تاریخ ۹۴/۱۱/۲۶ ساعت 22:59 بازدید کل: 19 بازدید امروز: 17
 

با سلام

وب سایت میانالی با بازدید روزانه 26 هزار نفر، پربازدیدترین وبسایت شهر میانه و حتی استان محسوب می شود. ما تلاش خواهیم کرد که از این ظرفیت برای کمک به انتخاب آگاهانه مردم، بهره ببریم.

منظور از انتخاب آگاهانه این هست که ما قبل از اینکه کاندیدای مورد نظرمان را انتخاب کنیم از مواضع و سوابق فرد اطلاع یابیم.

از تمامی کاندیداهای دعوت می کنیم که با پر کردن فرم زیر و ارسال آن به ایمیل اینجانب Azizi_php@yahoo.com، بصورت کاملا شفاف مواضع خود را در مورد مسائل مختلف اعلام نمایند. برای راستی آزمایی شماره تلفن ستاد و سایر اطلاعات  لازم را نیز در ایمیل ذکر نمایید. ضمنا تصویر شخصی خود را برای درج آن در صفحه اصلی نیز ضمیمه کنید.

فرم را از اینجا دانلود کنید

 

وبسایت میانالی، تصاویر کاندیداهایی که این فرم پر کرده اند در صفحه اصلی خود درج خواهد نمود. بطوری که کاربر بعد از کلیک بر روی نام کاندیدا فرم پر شده را مشاهده نماید. همچنین امکان مقایسه کاندیدا ها نیز میسر خواهد شد.

 

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
1 2 3


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم