فراموش کردم
اعضای انجمن(326)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
مهدی عزیزی (Azizi )    

تغییرات جدید در سایت میانالی

درج شده در تاریخ ۹۴/۱۱/۱۲ ساعت 09:53 بازدید کل: 15 بازدید امروز: 14
 

با سلام خدمت اعضای بزرگوار

این چند روز فرصت کوتاهی پیش آمد و من  هم سعی کردم، به قسمتی از درخواست های کاربران عمل کنم.

1- ایجاد کانال تلگرام برای انجمن ها:

این قسمت بصورتی برنامه نویسی شده که اگر مطلبی در انجمن تایید شود بصورت اتوماتیک در کانال آن انجمن ارسال می شود. فعلا فقط برای قسمت اخبار میانه کانال ایجاد کرده ام. (برنامه نویسی کلی انجام شده و اگر مدیران انجمن بقیه بخش بخواهند بقیه انجمن ها هم می توانند صاحب کانال شوند)

(پیشنهاد آقای رضا ناصر پور و چند عضو دیگر که خاطرم نیست)

2- تیک تحویل پیام:

وقتی پیامی را دریافت می کنید پس زمینه آن زرد رنگ است و اگر ماوس را روی آن ببرید آن پس زمینه سفید می شود. اگر این اتفاق بیافتد فرستانده پیام به شما، جلوی پیام ارسالی خود یک تیک سبز رنگ خواهد دید.

(ترفند: می توانید ماوس را روی آن قسمت زرد رنگ نبرید تا طرف مقابل متوجه نشود پیامش را خوانده اید. البته اگر ارسال پاسخ را کلیک کنید همه پیام ها خوانده شده، فرض می شوند)

(این هم یکی از اعضای سایت پیشنهاد داد که خاطرم نیست چه کسی بود)

 

3- امکان مشاهده مطالب تایید نشده برای اعضای ویژه:

برخی از اعضا انتقاد می کردند که مزیت مهمی برای اعضای ویژه در نظر گرفته نشده است. 

در صفحه اصلی و در بالای کادر هر انجمن ممکن است یک شماره ببینید که تعداد مطالب در انتظار بررسی را نمایش می دهد. اگر روی آن کلیک کنید و عضو ویژه باشید می توانید مطالبی که هنوز بررسی نشده اند را هم ببینید.

مشاهده مطالب بررسی نشده

 

 4- مطالب برگزیده در سمت راست صفحه اصلی:

در این قسمت مطالب بصورت دستی توسط خود من، به عنوان  برگزیده انتخاب می شود. هدف از ایجاد این قسمت، بها دادن به مطالب تالیفی اعضا می باشد. مطالبی که کیفیت بالایی داشته باشندو تالیفی باشند  در این قسمت انتخاب خواهند شد. 

لطفا اگر اشکالاتی در سایت هست که باعث می شود استفاده از  آن برایتان سخت شود در نظرات ذکر کنید تا در زمان مناسب رفع شود. اگر پیشنهادی هم داشتید بنویسید.

 

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
4
5
1 2 3 4 5


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم