فراموش کردم
اعضای انجمن(413) قوانین ارسال مطلب
جستجوی انجمن
مهدی عزیزی (Azizi )    

یوسف کرمی:عمل جراحي ناحيه عضلات شكمم بسيار موفقيت‌آميز بود.

درج شده در تاریخ ۸۷/۱۰/۳۰ ساعت 13:54 بازدید کل: 566 بازدید امروز: 61
 
يوسف كرمي تكواندو كار ارزنده آذربايجان شرقي گفت: عمل جراحي ناحيه عضلات شكمم بسيار موفقيت‌آميز بود و هفته آينده براي پيگيري روند نقاهت، به دكتر رازي مراجعه خواهم كرد.
ملي‌پوش وزن هفتم تكواندو ايران افزود: مشكل اصلي پارگي و ضعف عضلات شكمم بود به نحوي كه مثل پيرمردي 80 ساله ضعيف شده بودم، به گفته پزشك معالجم 40 روز براي طي دوران نقاهت لازم است زيرا در حال حاضر سرفه، عطسه و حتي نفس عميق باعث ايجاد درد در ناحيه شكم مي‌شود، بايد ديد تا هفته آينده چه خواهد شد.
وي درباره حضور مجدد در اردوهاي تيم ملي خاطرنشان كرد: با مهماندوست سرمربي تيم ملي صحبت كردم و گفتم سعي مي‌كنم خود را برسانم من براي يك مسابقه سلامتم را به خطر نمي‌اندازم و با فرصت كافي و كسب آمادگي كامل، مجدداً به اردوها بازمي‌گردم حتي قرار است دكتر بهرامي‌نژاد برنامه جداگانه‌اي را برايم تدوين كند تا با آمادگي كامل مجددا به تيم ملي بازگردم در اين خصوص به مسابقات هنرهاي رزمي تايلند نمي‌رسم و هدف اصلي‌ام رقابت‌هاي قهرماني جهان است.
كرمي گفت: همواره به توانايي‌هاي خودم نگاه كرده‌ام و تمريناتم را انجام داده‌ام. همه گزينه‌هاي حاضر در وزن سوم اردوهاي تيم ملي خوب هستند، گرچه مجددا خود را به تيم ملي تحميل خواهم كرد.
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (4)