فراموش کردم
اعضای انجمن(526) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
میثم عظیمی. (azimi74 )    

عظیمی: برای کسب بهترین نتیجه به مسابقات جهانی لندن اعزام می شوم

منبع : http://www.ilna.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%88%D8%B1
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۳/۲۹ ساعت 00:23 بازدید کل: 1282 بازدید امروز: 1
 
عظیمی: برای کسب بهترین نتیجه به مسابقات جهانی لندن اعزام می شوم

ملی پوش دو و میدانی جانبازان و معلولان ایران گفت: برای کسب بهترین نتیجه در مسابقات جهانی لندن تمرین می کنم اما نمی دانم چه نتیجه ای به دست خواهم آورد.

به گزارش ایلنا، اسدالله عظیمی که قرار است در ماده پرتاب وزنه کلاس F۵۳ مسابقات جهانی شرکت کند درباره تمریناتش گفت: تمریناتم را در شهر میانه و تحت نظر بهمن رضایی انجام می دهم تا برای مسابقات جهانی آماده شوم.

وی افزود: سعی می کنم به آمادگی خوبی دست یابم تا بتوانم در مسابقات جهانی نتیجه خوبی کسب کرده و برای خودم هم راضی کننده باشد، اما نمی دانم چه نتیجه ای کسب می کنم. اگرچه همه ورزشکاران برای کسب مدال در مسابقات شرکت می کنند و من هم برای کسب مدال به لندن می روم.

پرتابگر وزنه ایران که در بازی های پارالمپیک ریو عنوان سوم را به دست آورد، خاطرنشان کرد: پیش از این در مسابقات جهانی و بازی های پارالمپیک شرکت کرده بودم، اما به دلیل تغییر کلاسم بعد از پنج، شش سال وقفه در فعالیت ورزشی ام بار دیگر در مسابقات پارالمپیک ریو شرکت کردم. هم اکنون نیز تمرینات خوبی دارم  و رکوردهای خوبی را به ثبت رسانده ام تا با آمادگی کامل به مسابقات جهانی اعزام شوم.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۱:۲۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم