فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
میثم عظیمی. (azimi74 )    

مشارکت عمومی در پاکسازی سیمای شهر در آستانه عید نوروز

منبع : http://vom.ir/miyanehir/posts/55837
درج شده در تاریخ ۹۴/۱۲/۱۹ ساعت 13:48 بازدید کل: 49 بازدید امروز: 49
 

در آستانه بهار

با همت جوانان میانه شور همدلی شکوفه کرد

در آستانه سال نو و همگام با شور همگانی برای غبار روبی و خانه تکانی عمومی شهر، همت ستودنی جمعی از جوانان فهیم میانه کارگر افتاد و جلوه ای زیبا از همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان در قاب زیبای تصویر جا گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه؛ صبح امروز مردم و مسئولان شهر میانه از هر لباس و منصبی یکرنگ و یکصدا جامه همت بر تن کشیدند و آب و جارو به دست سراغ در و دیوار شهر رفتند و رسم دیرین خانه تکانی را با آئینی نو به جا آوردند.

دعوت جوانان دوستدار شهر برای پاکسازی چهره شهر از بقایای پوسترهای تبلیغی نامزدهای بهانه ای شد تا مسئولان شهر از فرماندار گرفته تا شهردار و رئیس شورای شهر و بزرگ و کوچک همه لباس خادمی بپوشند و دست به کار شوند تا اوج همدلی و همزبانی ملت و دولت را در پایان سالی که به همین نام مسمی گشته به نمایش گذارند.

این حرکت زیبای مردم و مسئولان فهیم شهر میانه مایه دلگرمی و تشویقی شد برای خادمان شهر در شهرداری که از 15 روز قبل با تشکیل ستاد استقبال از نوروز اقدامات همه جانبه خود را برای خانه تکانی و نوسازی سیمای شهر آغاز کرده اند و با تمام قوا در حال لکه گیری آسفالت معابر و رنگ آمیزی جداول و مبلمان شهری و کاشت گل های بهاری و نخاله برداری و رفت و روب و شستشوی معابر و تهیه نمادهای نوروزی برای نصب در جای جای شهر هستند.

تماشای تصاویر این مشارکت و همدلی زیبا لذت بخش است:

paksazi (2) paksazi (3) paksazi (4) paksazi (5) paksazi (6) paksazi (7) paksazi (8) paksazi (9) paksazi (10) paksazi (11) paksazi (12) paksazi (13) paksazi (14) paksazi (15)

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
کاربران آنلاین (1)