فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 10321


درباره من
بسمه تعالی
سلام
این اکانت به منظور رساندن اطلاعات و اتفاقات هواشناسی آذربایجان باز شده است
بیشتر مطالبمان در باره ی وضعیت هوای آذربایجان و مخصوصا میانه میباشد
پیش بینی وضعیت هوا و دمای آن
اعلام وضعیت هوای مناطق مختلف آذربایجان در غالب مطالب دیده خواهد شد و میتوانید از وضعیت هوا ی شهرها و جاده ها با مراجعه به این اکانت خبردار شوید.
در ضمن این اکانت صرفا اکانت هواشناسی است نه اکانت سیاسی

امروز و فردا بارش باران در شهرهای مرکزی و جنوب شرقی آذربایجان/ میانه هم احتمالا امشب بارانی شود....

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۷/۰۸ ساعت 10:11 بازدید کل: 148 بازدید امروز: 147
 

روز گذشته تقریبا روز آرامی داشتیم و تنها پدیده ی خاص در شهرهای آذربایجان افزایش ابر و وزش باد بود بارش های جسته و گریخته هم در ارتفاعات داشتیم... اما امشب با گذر سیستم کم ارتفاع بارش باران در شهرهای مرکزی و جنوبی و جنوب شرقی آذربایجان رخ خواهد داد، این بارش ها بیشتر شبیه بارش های تابستانه به همراه وزش تندباد و رعد برق خواهد بود. و بیشتر به صورت رگباری نمایان خواهد شد. از لحاظ دمایی هم از فردا تا آخر هفته روند افزایش دما ادامه داره اما از اوایل هفته ی آینده با ورود سیستم قدرتمندی کاهش دما و بارش باران رو خواهیم داشت....

بارش های امروز ، فردا عصر هم دوباره تکرار میشود شدت بارش ها در استان های زنجان و قزوین خواهد بود، مناطق جنوبی استان اردبیل و جنوب شرقی استان آذربایجان شرقی هم شاهد بارش های رگباری به همراه باد و رعد برق میشوند، میانه هم احتمال قوی امشب بارش باران و رعد برق خواهد داشت.

جمعه روز گرمی خواهیم داشت.

دمای هوای میانه در این ساعت 20 درجه گزارش شده است که امروزبح در خنک ترین ساعات خودش دما به 16+ درجه رسید... تبریز هم الآن 1 درجه گرمتر از میانه گزارش شده است و دمای هوا امروز در تبریز در خنک ترین ساعت 16+ درجه گزارش شد....

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۴/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)