فراموش کردم
اعضای انجمن(324) انجمنین قانون لاری اؤنه ری (پیشنهاد)، انتقاد سؤزلوک تانیتیمی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: ائلی میانالی

کم بود بودجه برای آذربایجان؟ بس اصفهان چرا دچار کمبود بودجه نمیشود؟

منبع : http://tabrizweather.blogfa.com/#
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۷/۰۳ ساعت 16:11 بازدید کل: 109 بازدید امروز: 107
 

 سال آبی جدید هم آغاز شد اما طبق وعده هایی که آقایان اصغری ، اشجعی ، مطلبی فر و ... داده بودند ، ایستگاه های محوری و مهم چاراویماق و شرق تبریز به ایستگاه های موجود در سایت هواشناسی کشور افزوده نشدند.

در این میان ما در تعجب هستیم که چگونه سخن از کمبود بودجه و اعتبار و کارشکنی به میان می آید وقتی شهر اصفهان در زیر انبوه ایستگاه های هواشناسی مدفون شده است؟ و این استان از پوشش مناسب ایستگاه برخوردار است؟

مگر اذربایجان صنعتی نیست؟ قطب صنعتی ، اقتصادی ، اجتماعی و ... در کشور نیست؟؟ مگر این استان سومین استان سیل خیز و تبریز دومین شهر سیل خیز کشور نیست؟؟

نظر شما را به نقشه هواشناسی کشوری استان های اصفهان و آذربایجان شرقی جلب می کنیم تا خودتان قضاوت کنید.

 

در آذربایجان شرقی منطقه ی جنوب این استان که مهم است و از نظر سرما و بارش اغلب چاراویماق و هشترود رکورد دار هستند ، ایستگاه ندارد ( با علامت سوال قرمز مشخص شده )

همچنین تبریز این کلانشهر اولین ها که در هواشناسی به لطف کم کاری مسئولین استانی شهر آخرین ها شده ، فقط یک ایستگاه برون شهری به نام فرودگاه تبریز دارد که با نام تبریز ارائه آمار می کند و از مرکز و شرق تبریز کیلومترها دور است.

برای این وضعیت نا به سامان هواشناسی استان واقعا متاسفیم.

 
   
این مطلب توسط ائلی میانالی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)