فراموش کردم
رتبه کلی: 2778


درباره من
سارای آیدین (aydinsaray )    
 
عنوان: میانالی ممنوع....مخالفت با تغییر نام سایت میانالی
میانالی ممنوع....مخالفت با تغییر نام سایت میانالی
کد برای مطالب، وب سایت و وبلاگ: بازدید کل: 8 بازدید امروز: 2

این تصویر توسط علی مسعودی* بررسی شده است.
توضیحات:

چند سال پیش بود خبری که شاید اکثر میانه ای ها را ناراحت کرد، این بود که راهی که از میانه رد میشد دیگه رونق قدیمی رو نخواهد داشت....! چون اتوبان از 25 کیلو متری میانه رد خواهد شد و این اتفاق در اقتصاد میانه تاثیر بسزایی داشت نه تنها در اقتصاد در سایر حوزه ها نیز تاثیر داشت این اتفاق دور و بر سال 84-85 بود که افتاد و مردم میانه خشمگین.... تا اینکه چند سالی گذشت و هنوز هم فکر درگیر مسئله ی اتوبان بود شنیدم سایت جدیدی در میانه ایجاد شده است که اسمش میانالی است و روز به روز رونق پیدا میکند اکثر اعضای آن میانه ای و مدیر آن هم میانه ای بود کمی خوشحال شدم این سایت کم کم به شناسنامه ی میانه تبدیل شد و فرهنگ و آداب و رسوم میانه ای و آذربایجانی ها در این سایت ترویج داده میشد و غروری که میتوانست میانه را به سمت و سوی پیشرفت ببرد! اما مدتی پیش آقای عزیزی مدیر سایت میانالی نظر سنجی درج کرد مبنی بر اینکه با تغییر نام سایت میانالی موافق هستید یا نه! 79 درصد شرکت کنندگان با تغییر نام مخالف بود تا اینکه مدتی آقای عزیزی در ظاهر از تغییر نام این سایت صرف نظر کرد اما چند روز پیش دوباره این پرونده به جریان افتاد و این بار قدرت و سماجت بیشتری هم به جریان افتاد. تا جایی که مطلبی در صفحه ی شخصی مدیر سایت گذاشته شد، مبنی بر اینکه بدون توجه به آرا اعضای سایت میانالی میخواهند نام این سایت رو عوض کنند و نام محلی رو از روی این سایت تغییر بدهند....حالا من تا جایی که از قوانین فیلترینگ خبر دارم نام های محلی هیچ اشکالی برای سایت ها نداره و میشه روشون گذاشت و فقط نام های ضد اسلامی و غیر اخلاقی نباشه کافی هست! به هر حال من مخالفت خودمو با تغییر نام سایت اعلام میکنم و امیدوارم آقای عزیزی از این کار صرف نظر بکنند! چرا که این سایت اگر به این مقام و درجه رسیده حاصل تلاش و کوشش مردم میانه بوده است.... بس ما میانه ای ها دینی بر گردن این سایت داریم و اگر نظر مردم میانه مهم هست ما میخواهیم نام این سایت همین میانالی باقی بماند!و از مسئولین خواهشمندیم که به حد کافی با این کار ها موجب عقب ماندگی میانه شدید لطفا لااقل این یک سایت رو هم برای زیاد نبینید....

والسلام...

جمعی از اعضای سایت میانالی

سلام0 این متن رو مطلب کرده و به صفحه ی اصلی خودتون بذارید
بچه ها تصمیم گرفتن این متن رو از امروز تا شب جمعه پی در پی تو صفحه شون بذارن و اعلام مخالفت خودشونو با تغییر نام سایت بکنند!
شما هم تو این کار با بچه های سایت هم صدا بشین
ممنون  
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۵/۱۵ ساعت 21:14
برچسب ها:
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
تبلیغات

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم