فراموش کردم
اعضای انجمن(413) قوانین ارسال مطلب
جستجوی انجمن
آتش سرد (avali )    

احتمال جلوگیری ایران از حضور تیم کشتی آمریکا در جام جهانی

منبع : http://www.seratnews.ir/fa/news/346860
درج شده در تاریخ ۹۵/۱۱/۱۱ ساعت 09:16 بازدید کل: 201 بازدید امروز: 198
 

روابط عمومی وزارت امور خارجه طی پیامی اعلام کرد که درباره حضور تیم ملی کشتی آمریکا در مسابقات جام جهانی کشتی تصمیم‌گیری خواهد شد.

 
به گزارش تسنیم، بدنبال انتشار مطالبی در رسانه ها و گمانه زنی در خصوص چگونگی حضور تیم ملی کشتی آمریکا در "مسابقات جام جهانی کشتی" که قرار است در روزهای 28 و 29 بهمن ماه جاری در شهر کرمانشاه برگزار شود، وزارت امور خارجه با اشاره به مفاد بیانیه مورخ 9/11/95 خود و در صیانت و پاسداری از حقوق اتباع ایرانی و دفاع از منافع ایرانیان تاکید و اعلام می کند که این موضوع به منظور ‌اتخاذ تدابیر و تصمیم گیری لازم به کمیته ویژه پیش بینی شده که با مشارکت دستگاه‌های ذیربط به همین منظور در وزارت امور خارجه تشکیل شده است، ارجاع گردید.
 
دونالد ترامپ روز جمعه (8 بهمن 95) چند روز پس از آغاز دورۀ ریاست‌جمهوری خود دستور ممنوعیت ورود اتباع 7 کشور ازجمله ایران به امریکا را امضا کرد.
 
طبق این دستور ورود تمامی اتباع ایران، عراق، سوریه، سودان، لیبی، یمن و سومالی به امریکا به مدت 90 روز ممنوع است و «برنامۀ پذیرش پناه‌جویان» در آمریکا به مدت 120 روز به حالت تعلیق درمی‌آید.
 
این دستور جدید ترامپ  موجب سرگردانی مسافران و هرج‌ومرج در فرودگاه‌های جهان شده  و نگرانی‌هایی را در میان شهروندان این کشورها  برانگیخته است.
این مطلب توسط جلال علی اصغری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)