فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
عصر میانه (asremiyaneh1 )    

شهروندان میانه محروم از یارانه فرهنگی

منبع : http://asremiyaneh.com/?p=5172
درج شده در تاریخ ۹۵/۰۱/۰۸ ساعت 15:15 بازدید کل: 271 بازدید امروز: 268
 

در ایامی که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در اقدامی جالب به هر شهروند ایرانی ۲۰ هزار تومان یارانه کتاب به عنوان طرح عیدانه اختصاص داده است متاسفانه در شهرستان میانه امکانی برای استفاده از این یارانه برای شهروندان وجود ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری عصر میانه ، با مراجعه به سایت www.ketab.ir که متولی اطلاع رسانی و ساماندهی این اقدام فرهنگی تحسین برانگیز است مشاهده می شود که در استان آذربایجان شرقی ۱۹ کتابفروشی در طرح عضویت دارند که سهم تبریز ۱۴ کتاب فروشی، مراغه ۳ و هشترود و بناب نیز هرکدام یک کتابفروشی می باشند و خبری از نام شهرستان ویژه میانه با تمام اهل قلم و نویسندگانش نیست.

از عمر این طرح مدت زیادی نمانده تا از مسئولان تقاضای رسیدگی و اقدام گردد اما آیا این نمی تواند کمی توجه ما را به وضعیت و روند رشد فرهنگی شهرمان متوجه سازد؟

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)