فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
موسی اصلانی (aslani49 )    

بنیانگذار سروش درگذشت

منبع : http://koodak.tv/3310
درج شده در تاریخ ۹۷/۰۵/۱۹ ساعت 16:54 بازدید کل: 614 بازدید امروز: 547
 

متاسفانه با خبر شدیم جناب آقای شکور لطفی نویسنده پیشکسوت کودک به رحمت الهی پیوستند.

مرحوم شکور لطفی متولد سال ۱۳۲۲ از شهرستان میانه بودند. ایشان در سال ۱۳۴۰ با مرحوم نادر ابراهیمی از پیشکسوتان عرصه کودک آشنا شدند و همین آشنایی باب فعالیت ایشان را به عرصه کودک شد.

ایشان بنیانگذار انتشارات رادیو تلوزیون ملی ایران در سال ۵۴ بودند که در سال ۵۶ به سروش تغییر نام داد . همچنین از ایشان ۱۲ کتاب برای کودکان به جای مانده است که در میان این آثار برخی توانستند لوح تقدیر جایزه هانس کریستین اندرسن را کسب کند. از دیگر افتخارات این بزرگمرد پژوهش سریال موفق نوجوانان به نام سفرهای دور و دراز هامی و کامی بود که یکی از موفق ترین برنامه های کودک دنیاست.

شکور لطفی

http://koodak.tv/3310/%D8%A8%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA/

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۷:۲۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)