فراموش کردم
اعضای انجمن(111) همه اخبار و مطالب میانه صفحه اصلی انجمن درباره میانه بهمراه جزئیات مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
قریشی (arksava )    

دومین کارگاه آموزش تخصصی مبانی فیلمسازی در کانون بسیج هنرمندان میانه برگزار شد

منبع : http://www.aflakianfest.ir
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۹/۱۱ ساعت 13:05 بازدید کل: 220 بازدید امروز: 219
 


 

دومین ورکشاپ تخصصی فیلمسازی ، با حضور فیلمسازان شهرستان میانه در کانون بسیج هنرمندان میانه برگزار شد .

دبیرخانه کانون بسیج هنرمندان میانه با اعلام این خبر افزود: روز سه شنبه مورخه 94/9/10 با حضور کارشناسان و اساتید هنر فیلم و سینمای شهرستان میانه کارگاه آموزشی در رشته های : آقایان پیمان جهانفر ( رشته تصویربرداری دیجیتال ) ، مقصود رحیمی ( بازیگری ) ، مجید وحید نیا ( فیلمنامه نویسی ) و علیرضا اوروجی اقدم ( کارگردانی ) برگزار شد .

در این کارگاه بروزترین مباحث فیلمسازی جهت تولیدآثار فاخر ، علمی و کارآمد فیلمسازی ارائه گردید تا فیلمسازان جوان بتوانند با تولید آثار بهتر ، در سومین جشنواره استانی فیلم کوتاه افلاکیان میانه شرکت کنند . در ابتدای شروع این کارگاه تخصصی، مهدی عبدالهی - مسئول کانون بسیج هنرمندان میانه و دبیر سومین جشنواره استانی فیلم کوتاه افلاکیان - ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور و استقبال خوب فیلمسازان شهرستان از این ورکشاپ ، لازمه فتح قله های منیع و رفیع افتخار در عرصه هنرفیلمسازی و دیگر رشته های هنری  را برگزاری کلاس ها و کارگاههای آموزشی دانسته و افزود : "سینمای ما باید خاکریزهای سینمای غرب را بشکند" و این وعده با تلاش ، برنامه ریزی و عمل به رسالت و تکلیف هنری از سوی هنرمندان متعهد ، دست یافتنی است . دبیر سومین جشنواره استانی فیلم افلاکیان ، هنر واقعی را هنری دانست که ما را به سوی حقیقت ، راهنمایی و سوق دهد .

مسئول کانون بسیج هنرمندان میانه افزود : این کارگاههای آموزشی تخصصی در دیماه 94 نیز برگزار خواهد شد .

گفتنی است سومین جشنواره استانی فیلم کوتاه افلاکیان شهرستان میانه  از 14 تا 15 بهمن ماه  سال جاری  به دبیری مهدی عبدالهی برگزار خواهد شد . 

 


 

 

 

 

 

 

 

  

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
1 2 3


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)