فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
ذره بین شهر (aram68 )    

آقای حسینی به مولا خیلی مردی!(یک خبرکاملا جدید)

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۲/۰۲ ساعت 16:26 بازدید کل: 72 بازدید امروز: 69
 

صبح تو مسیر ترکمانچای -میانه داشتم رادیو گوش میدادم که متوجه شدم نماینده میانه آقای حسینی هم جزو نمایندگانی است که تو صحن مجلس امروز سخنرانی دارد.صدای رادیو را بیشتر کردم.رئیس مجلس برای فراخواندن آقای حسینی از عبارتی استفاده کرد که  خشکم زد.از بس به فرمانداری ترکمانچای حساس شده ام که فکر کردم اشتباه شنیدم.اولین بار بود که عبارت: نماینده میانه و ترکمانچای برای آقای حسینی به کار گرفته شد.گفتم نکنه ترکمانچای فرمانداری شده و من خبر ندارم.به یکی از دوستانم که از نزدیکان آقای حسینی است زنگ زدم گفتم آقای حسینی الان داره سخنرانی میکنه و جمله جالبی شنیدم ،ترکمانچای فرمانداری شده.گفت نه هنوز ولی یه خبرهایی هست.گفتم پس چرا با این عنوان مهندس حسینی را صدا کردند.گفت شاید خودش از رئیس مجلس خواسته.بالاخره قضیه هرچی بود خیلی خوشحالم کرد.وقتی رسیدم خونه  طبق معمول به سایت خبرگزاری ایرنا رفتم که متن سخنرانی مهندس حسینی رو دیدم.در این متن هم از عبارت نماینده ترکمانچای و میانه استفاده شده بود.

دارم باور میکنم که ورود مهندس حسینی به پرونده فرمانداری ترکمانچای نتیجه ای نداشت مگر پایان دادن به انتظارات مردم و تحقق این خواسته.واقعا مردی آقای حسینی.من از زمان جنگ تحمیلی شمارا میشناسم و به صداقت شما ایمان دارم و وقتی بعد از سالها شما را در همان روحیه میبینم خوشحال میشوم.

در سخنرانی تان هم شنیدم که به استفاده از زبان ترکی در مدارس اشاره کردید.کار هر نماینده ای نیست این شکلی حرف زدن.در این فضا که همه به فکر منافع خودشان هستند شما منافع و درخواست مردم  را مطرح کردید بدون هیچ ترسی.

از اتوبان میانه تا بستان آباد و آب شرب میانه نیز گفتید که امیدوارم به زودی به عمل تبدیل شود.

خلاصه کلام در یک کلام:

فرمانداری ترکمانچای برگ زرین دیگری است در کنار فرمانداری ویژه میانه که نام شما را سالها در ذهنهای مردم زنده نگه خواهد داشت.بی صبرانه منتظر این اتفاق فرخنده هستیم.

این مطلب توسط سعید کریمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۲/۰۲ - ۱۷:۱۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
4
1 2 3 4


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)