فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
محمد انگوتی گلنگدری (angooti-haji )    

برنامه جلسات گفتمان اعتقادی در سال 1395

درج شده در تاریخ ۹۵/۰۱/۲۶ ساعت 19:29 بازدید کل: 94 بازدید امروز: 90
 

 

برگزاری جلسات گفتمان اعتقادی در میانه با حضور اساتید مجرب حوزه و دانشگاه از سر گرفته می شود. برنامه جدید جلسات گفتمان اعتقادی تغییراتی داشته و در سال 95 با قوت برگزار شده و ادامه خواهد یافت.به  گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه، جلسات گفتمان اعتقادی فعلاً هر هفته روزهای پنجشنبه از ساعت 19 الی 20:30 و با حضور اساتید گرانقدر حوزه و دانشگاه برگزار می شود. حجج اسلام دکتر احمدی میانجی،دکتر کاشانی و دکتر نورعلیزاده اساتید گفتمان اعتقادی بودند که از سال جدید حجج اسلام مقیمی، رجبی و دکتر شیری هم به جمع اساتید گفتمان اعتقادی اضافه شده اند.گفتنی است محل برگزاری جسلات گفتمان اعتقادی کتابخانه امامزاده اسماعیل(ع) می باشد و شرکت برای عموم علاقه مندان آزاد است.

 

 
این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۱/۲۶ - ۲۰:۱۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)