فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
محمد انگوتی گلنگدری (angooti-haji )    

چه خوب می شد مسئولین شهرستان از انقلابیون قبل و بعد از انقلاب شهرستان تجلیل می کردند ؟

درج شده در تاریخ ۹۳/۱۱/۱۸ ساعت 13:53 بازدید کل: 70 بازدید امروز: 70
 

 

 

چه خوب می شد مسئولین شهرستان از انقلابیون قبل و بعد از انقلاب  شهرستان تجلیل می کردند ؟

                                                                    انقلاب ما انفجار نور بود

در   مجلس  ما  عطر   میامیز   که  ما  را            هر لحظه ز گیسوی تو خوش بوی مشام است


حال که امام عاشقان و مقتدای عارفانرخت به دیار ملکوت کشیده و در جواررفیق اعلا آرمیده است در این ایاممبارک دهه ی فجر امید داریم که حقایق ومعارف گفتارها، رفتارها و کردارهایآن بزرگوار، سالکان الی الله را چراغراه و عارفان را شمع جمع ومناجاتیان را ذکر خلوت انس باشد.

اینک آن روح قدسی که اسلام را از پس قرنها غربت تجدید کرد و دیگر بار سببشکوه و عزت مسلمین گشت در رضوان الهی وجایگاه صدق، نزد ملیک مقتدر، مقامگرفته و آن نفس مطمئن در جوار محبوبماوا گزیده، بر روان تابناکش صلوات وسلام نثار می کنیم و بر تربت منور اودرود و تحیت می فرستیم.

روحانیون و پیروان واقعی خط امام  که پیشتازان شکل گیری انقلاب شکوهمند ایران اسلامی بودند که در این بین  روحانیون و مبارزان شهرستان میانه نیز مستثنی از این قاعله نبودند که نام آنان همیشه در تاریخ انقلاب زنده خواهد ماند و فراموش نشدنی هستند .ای کاش در این ایام در همایشی ، همانند همایش زینبیه و ثارالله از زحمات ارزنده ی  انان قدردانی می شد چرا که یاد اوری و تجلیل از تفکرات اعتقادی و دینی آنان به نسل های بعد از انقلاب منتقل و نتیجتآ‌ اشاعه فرهنگ ایثار ، شهادت و شجاعت در سرزمین عارفان تجلی می یافت .

 

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۱۱/۱۸ - ۲۲:۴۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)