فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
محمد انگوتی گلنگدری (angooti-haji )    

عملکرد آقای دکتر مددی نماینده محترم مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در امر ورزش

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۹/۲۵ ساعت 10:37 بازدید کل: 157 بازدید امروز: 155
 

 دکتر مددی

 

عملکرد آقای دکتر مددی نماینده محترم مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در امر ورزش

برکسی پوشیده نیست که این شهرستان یکی از کانونهای ورزش دررشته های گوناگون درکشوربوده ودارای پتانسیل قابل تحسینی دررابطه با پرورش مدال آوران وقهرمانان نامدار می باشد.

با توجه به فاصله 60 سانتی متری سرانه ورزش شهرستان از استاندارد کشوری ، میانه در 9 رشته ورزش قهرمانی 50 مدال داشته و اولین شهرستان استان در کسب مدال المپیک است  که دکتر مددی در راستای حل مشکلات موجود اقدامات زیر را انجام داده است :

1-    با توجه به اینکه سالیان متمادی بود که هیات های ورزشی این شهرستان برای اعزام ورزشکاران به مسابقات خارج از شهرستان و ایاب وذهاب داخلی با مشکلات عدیده ای مواجه بودند با پیگیری های  ایشان بودجه ای برای خرید یک دستگاه مینی بوس اختصاص داده شد .

2-    مبلغ 150000000 ریال بسته حمایتی به روستاهای اطراف جهت حل وفصل  بخشی از مشکلات ورزشی ایشان اختصاص داده شد .

3-    در مدت سه سال مبلغ 1250000000 ریال توسط دکتر مددی به اداره ورزش و جوانان شهرستان اختصاص داده شد .

4-    نظر به اینکه از زمان کلنگ زنی  استادیوم  5000 نفری شهید سرانجام میانه حدود 20 سالی سپری شده بود و بنا بدلایلی در مراحل پایانی متوقف شده بود با تلاش های شبانه روزی وی  و تذکر به وزیر محترم ورزش و جوانان و اعزام کارشناسان معاونت توسعه  اماکن ورزشی و بازدید میدانی مقرر شد در ایام دهه فجر سال جاری به مرحله بهره برداری برسد .

قابل توجه این که اقدامات مذکور در برهه ای از زمان صورت گرفته که بودجه ای قابل توجه از سوی دولت  به  هیات های ورزشی  اختصاص  داده نشده است که اهمیت تلاش های دکتر مددی را دو چندان مشهود می نماید .

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۹/۲۵ - ۲۱:۵۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)