فراموش کردم
اعضای انجمن(399) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن

5000موشک حزب الله،آمادۀ شلیک به تل آویو

منبع : http://www.iran1414.ir/index.php/home/news/147-int
درج شده در تاریخ ۹۲/۰۱/۱۶ ساعت 19:45 بازدید کل: 157 بازدید امروز: 10
 

یک ژنرال ارشد ارتش رژیم صهیونیستی گفت: حزب الله اکنون می تواند با 5 هزار موشک تل آویو را هدف قرار دهد که این میزان 10 برابر قدرت حزب الله در سال 2006 است.

" ایال ایزنبر" فرمانده ارتش اسرائیل در مصاحبه با روزنامه صهیونیستی هاآرتص، گفت: موشک های حزب الله نسبت به راکت هایی که در جنگ (33 روزه) سال 2006 علیه اسرائیل استفاده کرد، دقیق تر و قویتر شده است.

اظهارات فرمانده اسرائیلی در حالی بیان می شود که سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان بارها اعلام کرده که آمادگی حزب الله برای جنگ با اسرائیل از همیشه بیشتر است.

ایزنبر به هاآرتص گفت: حزب الله می تواند با 500 موشک که هرکدام بین 300 تا 800 کیلو وزن دارند، منطقه تل آویو را هدف موشک باران قرار دهد.

ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی افزود: بر اساس محاسبه من، روزهای نخست نبرد، روزهای بسیار سختی خواهد بود و ما اکنون بر روی سناریویی کار می کنیم که در آن روزانه بیش از 1000 موشک اسرائیل را هدف قرار می دهد.

اسرائیل در 21 تیر ماه 1385 حملات همه جانبه خود علیه حزب الله لبنان به بهانه اسارت دو نظامی اسرائیلی را آغاز کرد، اما پس از 33 روز جنگ تمام عیار ارتش رژیم صهیونیستی در جنگ با رزمندگان مقاومت حزب الله لبنان به زانو در آمد.

در این جنگ حزب الله توانست با استفاده از جنگ نامتقارن، حریف مقتدر و تا به دندان مسلح خود را شکست دهد.

 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۲/۰۱/۱۶ - ۱۹:۴۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)