فراموش کردم
اعضای انجمن(399) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن

حال مير حسين موسوي خوب است/ او اکنون در منزلش است

منبع : http://www.rajanews.com/detail.asp?id=135546
درج شده در تاریخ ۹۱/۰۶/۰۳ ساعت 02:53 بازدید کل: 311 بازدید امروز: 8
 

 

  در پي عنوان شدن شايعاتي از سوي يکي از عوامل نزديک به گروهک تروريستي منافقين در شبکه وابسته به خاندان سلطنتي انگليس مبني بر وخامت حال مير حسين موسوي آخرين خبرها و کسب اطلاع خبرنگاران باشگاه خبرنگاران از مساعد بودن حال نامبرده حکايت دارد.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ اردشير امير ارجمند عامل وابسته به سرويس‌هاي جاسوسي غربي و صهيونيستي و از اعضاي نزديک به گروهک تروريستي منافقين با حضور در برنامه شبکه بي بي سي، وابسته به بهائيان، از وخامت حال مير حسين موسوي و بستري شدن وي در بخش سي سي يو خبر داد.
 
پس از اعلام اين خبر بود که خبرنگاران باشگاه خبرنگاران در تماس با منابع مختلف امنيتي، انتظامي و مسئول جوياي حال موسوي شدند.
 
در تماس‌هاي برقرار شده با منابع مختلف مشخص شد نامبرده يک عارضه کوچک قديمي داشته است که با درخواست و تقاضاي خانواده‌اش، او براي چکاپ نزد پزشک مورد اشاره و وثوق خانواده برده شده تا آزمايش‌هاي معمول روي وي انجام شود.
 
اخرين خبرها و کسب اطلاع خبرنگاران حکايت از آن دارند که آزمايش‌هاي انجام شده روي موسوي جواب عادي داشته‌اند و عارضه قديمي موسوي با تجويز دارو به صورت عادي قابل بر طرف شدن است و او بدون هيچ مشکلي هم اکنون در منزلش است.
 
خبرهاي دريافتي حکايت از اين امر دارند که با توجه به شرايط سني نامبرده، تا به اين لحظه تمام تقاضاهاي وي و خانواده‌اش مبني بر انجام چکاپ‌هاي معمول و ملاقات پزشک بدون هيچ محدوديتي انجام شده و تمام ملاقات‌ها و آزمايش‌ها نيز در حضور و با درخواست خانواده‌اش صورت گرفته است.
 
با اين شرايط بايد گفت جنجال سازي‌هاي ضد انقلاب مبني بر اينکه حال مير حسين موسوي مساعد نيست کذب محض بوده و در حقيقت صحت و سلامت موسوي خبر بسيار بدي براي اپوزوسيون است.
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۰۶/۰۳ - ۰۲:۵۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)