فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
امین کریمپور (amin232 )    

همت بلند جوانان هیئت معظم قاسمیه ستودنی است

درج شده در تاریخ ۹۸/۰۸/۱۹ ساعت 14:37 بازدید کل: 414 بازدید امروز: 414
 

آنکس که ترا شناخت جان را چه کند/فرزند و عیال و خانمان را چه کند

دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی /دیوانه تو هر دوجهان را چه کند

از همان ابتدای وقوع زلزله فوج فوج جوانان انقلابی و رهروان مسیر با برکت اربعین حسینی و طلایه داران ارباب بی کفن با استعانت از محضر ارباب و تعلم از فرهنگ اربعینی و مشق ایثار برای همنوع به صحنه آمدند.

نه حقوق بگیرند و نه جیره و مواجب خوار کسی ؛ عکس سلفی هایشان را هیئت می گیرند و قاب روی دیوارشان همیشه تصویر ضریح ارباب بی کفنشان حسین (ع) است.

دیروز وقتی گفتیم روستای حلمسی آب شرب سالم ندارند مشک عباسی دست گرفتند و نوای روضه مولایشان در وجودشان طنین انداز شد و کوچه به کوچه در به در زدند و تشنه کامان را سیراب کردند.

هیات معظم قاسمیه که اخیرا به همت جوانان حسینی شهرستان در یک محل استیجاری بدون حتی کوچکترین کمک و وابستگی به نهاد یا ارگانی تاسیس شده و همواره در تمامی صحنه های حسینی و مردمی حضوری پرشکوه دارند دراین سنگر خدمت به خلق الله نیز جا نماندند. با پخت غذای گرم به تعداد 300تا 500 عدد غذا در بین مردم آسیب دیده حاضر شده و سفره احسان ولی نعمتشان را در آنجا نیز گشودند .

همچنین برخی اقلام مثل آب معدنی ؛دستمال کاغذی ؛ صابون ؛ شامپو و.... را نیز در قالب یک اردوی جهادی به دست مردم آسیب دیده در روستاهای ورزقان ؛ورنکش ؛نودوق ؛حلمسی و.... رساندند همت این جوانان ستاندنیست.

 پیش بینی می شود سایر هیات حسینی نیز پای کار آماده و یاور عزیزآن آسیب دیده باشند .

هیات قاسمیه امین کریم پور1

هیات قاسمیه امین کریم پور2

هیات قاسمیه امین کریم پور3

هیات قاسمیه امین کریم پور4

هیات قاسمیه امین کریم پور5

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۴:۰۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)