فراموش کردم
رتبه کلی: 441


درباره من
کارشناسی ارشد مکانیک -طراحی کاربردی

امین کریمپور (amin232 )    

ریاست بنیاد مسکن میانه خواهان همکاری خسارت دیدگان با ارزیابهای این سازمان شد

درج شده در تاریخ ۹۸/۰۸/۱۹ ساعت 03:00 بازدید کل: 305 بازدید امروز: 305
 

خلیل احمدیان ریاست بنیاد مسکن میانه و مسئول ستاد بازسازیی شهرستان ضمن تسلیت به خانواده های عزادار و حادثه دیدگان زلزله اخیر میانه خواستار نهایت همکاری مردم عزیز با عوامل و ارزیابهای این مجموعه برای برآورد دقیق میزان خسارت شد.

امین کریم پور زلزله میانه2

وی افزود ما به تک تک واحد ها واقع در روستاهای حادثه دیده سرزده و میزان خسارت دقیق آنها را بررسی و ثبت خواهیم کرد و روستائیان از این قضیه اطمینان کامل داشته باشند .و به علت بالا بودن تعداد واحد ها این پروسه وقت گیر خواهد بود که نیاز به همکاری و حوصله مردم عزیز دارد.

او همچنین گفت تا آخر ساعت اداری روز دوشنبه ارزیابی اولیه را به اتمام میرسانیم و وارد فاز جدید خدمت رسانی به مردم خواهیم شد که این امر با فراخوانی و بسیج کردن تعداد زیادی از ارزیابان که بصورت مهمان از شهرهای اطراف به منطقه اعزام شده اند مقدر شده و تا کنون پنجاه درصد این امر توسط همکاران میسر شده است.

امین کریم پور زلزله میانه1

و نیازی به حضور مستقیم روستائیان محترم در محل بنیاد مسکن شهرستان نمی باشد و کل ارزیابان محترم تک به تک به صورت اتوماتیک به سراغ عزیزان حادثه دیده خواهند رفت.

همچنین مردم فقط با ارزیابان در زمینه نشان دادن خانه همکاری کنند و به هر کسی که به این منظور به منازل شخصیشان مراجعه می کند اجازه ورود و بازدید ندهند. چون نتیجه ای برایشان نخواهد داشت و تنها ارگان ذیربط در این مورد بنیاد مسکن شهرستان می باشد .

ریاست ستاد بازسازی شهرستان داشتن کارت شناسی و فرم های ویژه ارزیابی و یونیفرم مخصوص این مجموعه را از آیتم های ظاهری ارزیابان بعنوان نمایندگان آن مجموعه بیان نمود و خواهان همکاری دقیق با این متخصصان شدو بنیاد مسکن را تنها متولی بررسی خسارت معرفی کرد .

احمدیان گفت : در صورت بروز هرگونه مشکل در این زمینه و کوتاهی در حیطه ارزیابی  از مردم خواست به دفتر ستاد بازسازیی روستایی واقع در بخشداری روستای ورنکش؛ بخشداری ترک ؛بخشداری ترکنمچای  مراجعه نمایند و در صورت نیاز شماره شخص ایشان را از بخشداری گرفته و بیان مشکل نمایند. 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۳:۰۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)