فراموش کردم
رتبه کلی: 441


درباره من
کارشناسی ارشد مکانیک -طراحی کاربردی

امین کریمپور (amin232 )    

تجمع زیاد در روستای ورنکش باعث غفلت از وضعیت سایر روستاهاست/حلمسی مشکل آب شرب دارد

درج شده در تاریخ ۹۸/۰۸/۱۹ ساعت 02:25 بازدید کل: 244 بازدید امروز: 244
 

تقدیر روزگار اینبار اینبار خشم طبیعت را مهمان خانه های شهر عزیزمان میانه کرد تا تلنگری باشد که همدیگررا قدر بدانیم؛ لحظه هایمان را غنیمت بشماریم و بر درگاه باری تعالی شکر گذار باشیم .

از همان لحظه های ابتدای وقوع زلزله تمام مردم شهرستان و مسئولین لشگری و کشوری پای کار آمدند. تا هیچ مشکلی نماند و بیش از این هیچ آسیبی به کسی نرسد و رخت ماتم از چهره شهر و روستایئانمان زدوده گردد .

ولی با نهایت تاسف با فوت 5 تن از همشهریانمان در روستای ورنکش این  روستا مرکز توجه و کانون اتفاقات شد. تمام مسئولین لشگری و کشوری اول  به آنجا خود را رساندند وپیشتر نرفتند. این مرکز قرار دادن روستای ورنکش باعث شد امکانات ابتدا به آنجا ارسال شود و همه چیز اول آنجاست بعد جای دیگری اگر مدیریت سیستم صلاح ببیند .

متاسفانه بعلت هجوم جمعیت ؛سیل بار کاری و ترافیکی مشکلات ؛ میزان بالای خسارت مدیریت در این منطقه را حاد کرده و کوچکترین کوتاهی بیشترین بازخورد و اعتراضات را به بار می آورد و مدیریت بسیار استادانه و بی نقص را طلب می کند .

حالا با وقوع فوت در روستای ورنکش بیشتر توجه به این روستا و تجمع را به این مجموعه کشیده و حضور مخلصانه بیشتر نیروی های نظامی و انتظامی ؛ خدماتی ؛ بهداشتی و امنیتی را در این روستا کانون بخشیده و موجب کم توجهی و غافل شدن از مشکلات سایر روستا ها گردیده است به نحوهی که در هنگام ورود به هر کدام از آنها به ندرت احساس حضور نیروهای امدادی توجه شما را به خود جلب می کند و روستاییان را نیز ناراضی می گرداند.

بطور مثال در بازدید میدانی امروزاز روستای حلمسی شاهد بودیم میزان تخریب و خسارات زلزله کمترکه نیست حتی بیشتر و برابر با روستای ورنکش می باشد.

نکته مهم آزار دهنده در این روستا این بود به دلیل زلزله آب شرب روستا مختل شده و قابل شرب نمی باشد به نحوی که اهالی از نوشیدن آن امتناء می ورزیدند .حتی بارها از طریق میکروفن مسجد اعلام شد که اهالی از آب روستا برای نوشیدن استفاده نکنند که متاسفانه عدم  حضور عوامل بهداشت در روستا نیز کار را سخت میکرد و میزان کم آب معدنی برای نوشیدن که با سوء مدیریت نیز اجین شده بود کار را سخت تر می کرد.

اکثر خانه ها در حضور میدانی مملو از بوی گاز نشتی در خانه بود که هم زمان با نشت استفاده نیز میشد که بسیار خطرناک بود.

فلذا از تمامی عزیزان مسئول و بویژه مردم عزیز و همیشه در صحنه میانه خواهشمندیم به سایر روستا مثل حلمسی وبالیسن و ورزقان و نودوق و..... نیز توجه داشته باشند .

البته این سخنان به معنی عدم حضور نیست بلکه توجه کمتر نسبت به ورنکش می باشد بیشتر اهالی چادر داشتن عوامل بنیاد مسکن برای ارزیابی حضور داشتن ؛سپاهیان عزیز بارها مواد غذایی رسانده بودن و.....

البته موارد فوق اطلاع رسانی شد و انشالله  بیشتر موارد حل گردید است.

 امین کریم پور روستای حلمسی1

امین کریم پور روستای حلمسی2

امین کریم پور روستای حلمسی3

امین کریم پور روستای حلمسی4

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۲:۲۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)