فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
امین کریمپور (amin232 )    

واگذاری ((فروش )) گیربکس سازی میانه شایعه ای بیش نیست

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۱/۲۰ ساعت 23:41 بازدید کل: 252 بازدید امروز: 252
 

در جلسه  شورای اداری شهرستان میانه که این هفته در دفتر امام جمعه محترم شهرستان با حضور مسئولین  و اعضای شورای تامین ؛ نمایندگان ؛اعضای محترم شورای شهر  برگزار شد.

معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان ویژه میانه صراحتا اعلام کرد طی تماس با مدیر عامل محترم ایران خودرو و تمام مسئولین امر واگذاری یا فروش گیربکس سازی میانه شایعه ای بیش نیست و گفت نمی گذاریم گیربکس سازی (میانرو) نیز به سرنوشت فولاد آذربایجان مبتلا شود .

در ادامه نیز شایعات  حمایت یکی از نمایندگان برای فروش مجموعه را نیز رد کرد و تبلیغات منفی علیه ایشان نامید و از خداوند توفیق روز افزون برای این مجموعه را خواستار شد .

دکتر مددی  نماینده شهرستان نیز در گفته های خود اینگونه بیان کرد هرگز اجازه اخراج یک نفر از افراد این مجموعه را نخواهیم داد و مشکلاتش را نیز سریعا حل می کنیم.

گیربکس سازی میانه

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۱/۲۱ - ۰۳:۲۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)