فراموش کردم
رتبه ویژه: 7
رتبه کلی: 488


درباره من
به نام حق
با سلام
اینجانب امین امیرصادقی متولد 1367/7/25 بازیکن اسبق تیم های فوتبال پویا و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به علت مصدومیت از ناحیه ساق پا به ناچار مجبور به ترک میادین فوتبال شدم و پس از آن مدرک مربیگری فوتبال D و C آسیا را گرفته و با تیم های آبی پوشان شاهرود و دانشگاه صنعتی شاهرود به عنوان سرمربی رتبه سوم دانشگاههای کشور دست یافته ام وبا تیم پارس قهرمان بازی های چهار جانبه در کشور امارات متحده عربی شدم.علاقه شدید من به پرواز و خلبانی مرا به تحصیل در این رشته وا داشت و در مدرسه خلبانی آرتا کیش در تهران دوره خلبانی را با موفقیت به اتمام رساندم و در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستم.علت حضور من در این سایت اطلاع رسانی و راهنمایی به جوانان علاقمند برای تحصیل در رشته خلبانی است.ساکن تهران هستم.ترک و ترک زبانان بر گردنم حق دارند چون خود را جوانی از خطه آذربایجان شرقی وشهری شهید پرور به نام میانه می دانم.
از خداوند منان آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان را خواستارم از این که خدمتگزار شما عزیزان هستم به خود میبالم.

پایگاه اطلاع رسانی
خلبان امین امیرصادقی

امین امیرصادقی (amin110292 )    

روی صحبتم با شما سیاستمدارانیست که سیاست را به این معنا تعبیر کرده اید.

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۲/۱۲ ساعت 10:17 بازدید کل: 191 بازدید امروز: 189
 

با سلام خدمت همشهریان گرامی,قلم بر دست میگیرم و درد دلی باز میکنم.

روزی پیرمردی در خیابان قدم می زد و در دستش روزنامه ای داشت, زیر لب زمزمه می کرد,دروغ,دروغ و باز هم دروغ در این میان مرد میان سالی هنگامی که از کنار پیر مرد عبور می کرد بر خورد کوچکی با وی داشت,پیرمرد تعادل خود را از دست داد و مرد میان سال پیر مرد را در آغوش گرفت تا مانع زمین خوردنش شود و سپس با کلی عذر خواهی خم شد و روزنامه پیرمرد را از زمین برداشت,ناگهان چشمش به عکس خود,در صفحه اول آن روزنامه افتاد, لبخندی بر لبانش آمد و گفت,شما این روزنامه را خوانده اید؟پیرمرد جواب داد من چندین سال است که این روزنامه را می خوانم و تمام سیاستمداران را میشناسم,مرد میان سال بادی در گلو انداخت و گفت پس مرا شناخته اید.پیرمرد جواب داد خیر.

مردمیان سال,پس چگونه می گویید که تمام سیاستمداران را می شناسید؟

من چندین سال نماینده شما بوده ام.هنوز هم مرانشناختید؟                                                                            من آقای........هستم,

پیرمرد لبخندی زد و گفت,که از همان ابتدا شما را شناختم.مرد میان سال پرسید؟پس چرا این چنین برخورد کردین؟

پیرمردگفت,شما چندین سال به مردم دروغ گفتین تا به اهداف خود برسین چگونه توقع دارین از منی که فقط مطالب شما را خواندم در طی این سالها,امروز به شما راست بگویم.

قابل توجه آقایونی که سیاست را, دروغ گفتن به مردم میدانند تا به اهدافشان برسند.

 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۳/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
کاربران آنلاین (1)