فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
مجید محمدی (alisan2904 )    

مجوز احداث بزرگترین میدان شهر میانه صادر شد.

منبع : شهرداری میانه
درج شده در تاریخ ۹۲/۰۴/۰۹ ساعت 21:33 بازدید کل: 213 بازدید امروز: 19
 

مجوز احداث بزرگترین میدان شهر میانه صادر شد.۰

0101

بعد از تلاش و برنامه ریزی و کار کارشناسی با نظارت شهردار میانه ، مهندسین شهرسازی و عمران بالاخره بعد از ماهها کش و قوس نقشه اجرایی و تیپ بزرگترین میدان شهر در سمت ورودی تهران میانه به مساحت حدوداً ۲۵۰۰۰ متر مربع در کمیسیون ماده ۵ استان مورد بررسی و رأی اجرایی و تأیید آن صادر گردید.

لازم به ذکر است که بعد از تأیید کمیسیون ماده ۵ استان شهرداری موظف خواهد بود بلافاصله نسبت به چاپ آگهی و پیمان سپاری آن اقدام و از بین شایسته ترین پیمانکاران عملیات احداث آن آغاز خواهد شد.

هدف از اجرای این پروژه بسیار عظیم و مادر شهرمان نقطه اتصال و ایجاد ورودی خروجی شهر از خیابان کمربند ساحلی که از جوار شهرکهای ساحلی و مرکز علمی پیام نور از سمت جنوب به میدان بوده و از شمال به شهرک اندیشه و نقطه دستیابی مجتمع ورزشی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه را میسر خواهد نمود که میزان اعتبار اولیه و اختصاصی این میدان بالغ بر ۳ میلیارد تومان می باشد که در نوبه خود یکی از پروژه های مادر و زیربنائی شهر میانه تلقی شده و در ارتقاء خدمات رسانی به شهرمان مفید واقع خواهد شد.

1 (2)

این مطلب توسط میلاد حیدری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۰۴/۰۹ - ۲۳:۲۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)