فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 5282


درباره من
دراتوشویی علی شیخ الاسلامی کار می کنم سلام کسانی که من رابه عنوان دوست من را ادد می کنند یا درنظرسنجی ها شرکت می کنند pvندهند
شماره ی من
09146442623
09909553574
aliarang (aliarang )    

برنی سندرز: ۵۰۰ هزار آمریکایی در خیابان‌ها می‌خوابند

درج شده در تاریخ ۹۹/۰۲/۳۰ ساعت 17:44 بازدید کل: 7 بازدید امروز: 7
 

 

سناتور ایالت ورمونت آمریکا ضمن انتقاد از عملکرد دولت، اعلام کرد وضعیت نابسامان اقتصادی، فقر، بیکاری و بی‌خانمانی در این کشور پیش از شیوع کرونا نیز وجود داشته است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، سناتور برنی سندرز، نماینده ایالت ورمونت آمریکا در سنا، بار دیگر سوءمدیریت و بی‌کفایتی دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور در مواجهه با همه‌گیری ویروس کرونا را هدف انتقاد قرار داد.

سناتور سندرز در پیامی توئیتری یادآور شد وضعیت دشوار اقتصادی در آمریکا پیش از بحران شیوع کرونا نیز وجود داشته است. سناتور ایالت ورمونت در این پیام یادآور شد: تا پیش از این بحران، ده‌ها میلیون نفر بیمه درمانی نداشتند. حدود ۴۰ میلیون نفر در فقر زندگی می‌کردند. ۵۰۰ هزار نفر در خیابان‌ها می‌خوابیدند.

سندرز افزود: ما نمی‌توانیم به حالت عادی قبل برگردیم. ما باید رو به جلو برویم و اقتصادی بسازیم که برای همه کار کند.

پیشتر سناتور کریس مورفی نیز در پیامی توئیتری از سیاست‌های دولت آمریکا در بخش بیمه درمانی همزمان با شیوع ویروس کرونا، انتقاد کرد. همچنین جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا طی پیامی در حساب توئیتری خود از تصمیم دولت آمریکا درباره لغو بیمه سلامت میلیون‌ها آمریکایی شدیدا انتقاد کرد.

خبرگزاری فرانسه پیش‌تر گزارش داد در دوران شیوع ویروس کرونا بسیاری از مردم آمریکا نگرانی دیگری نیز دارند و آن هم پرداخت هزینه‌های درمان این بیماری در صورت ابتلاست.

در سال ۲۰۱۰ و در دوره دولت باراک اوباما، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا، قانون خدمات بهداشتی برای همگان تصویب شد که باعث شد ۴۶.۷ میلیون نفر از جمعیت بدون بیمه این کشور کاهش یابد، اما با به قدرت رسیدن دونالد ترامپ در دو سال اخیر بار دیگر بر تعداد شهروندان آمریکایی که هیچ‌گونه بیمه درمانی ندارند افزوده شد و اکنون بیش از ۲۷ میلیون نفر از شهروندان این کشور هیچ‌گونه بیمه درمانی ندارند.

آخرین آمار‌ها از آمریکا حاکی از آن است که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به بیش از ۱ میلیون و ۵۳۰ هزار نفر رسیده است.

انتهای پیام/

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات