فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 5282


درباره من
دراتوشویی علی شیخ الاسلامی کار می کنم سلام کسانی که من رابه عنوان دوست من را ادد می کنند یا درنظرسنجی ها شرکت می کنند pvندهند
شماره ی من
09146442623
09909553574
aliarang (aliarang )    

کاریکاتور روزنامه محلی آمریکا درباره مقابله ترامپ با کرونا

درج شده در تاریخ ۹۹/۰۲/۳۰ ساعت 17:42 بازدید کل: 4 بازدید امروز: 4
 

 

روزنامه محلی «بوفالو نیوز» آمریکا با انتشار کاریکاتوری، نحوه مقابله دونالد ترامپ با شیوع ویروس کرونا و جدال وی با یک پزشک را به سخره گرفت.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، «آدام زیگلیس» با انتشار کاریکاتوری در روزنامه محلی بوفالو نیوز که در نیویورک منتشر می‌شود کاریکاتوری از مکالمه دکتر ریچارد برایت، رئیس برکنار شده آژانس تحقیق و ساخت واکسن و پیشگیری از بیماری‌های همه‌گیر مانند کووید-۱۹ و دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا منتشر کرده است.

در این کاریکاتور از دکتر برایت به عنوان دکتر زیرک و باهوش یاد شده و از زبان وی گفته شده که دولت (ترامپ) هشدارهای او را نادیده گرفته است.

کاریکاتور روزنامه محلی آمریکا درباره ترامپ

در این کاریکاتور همچنین از ترامپ به عنوان دکتر نه چندان باهوش یاد شده که در واکنش به آن از عبارت‌هایی از قبیل «کارمند ناراضی، ما آن را خفه می‌کنیم، کاملا تحت کنترل است، آمارها رو به کاهش است، نابود می‌شود» استفاده شده است.

مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا یک میلیون و ۵۵۰ هزار و ۲۹۴ نفر و مجموع قربانیان ویروس کووید-۱۹ در این کشور ۹۱ هزار و ۹۸۱ نفر گزارش شده است.

نیویورک همچنان با ۳۶۱ هزار و ۲۶۶ مورد ابتلا و ۲۸ هزار و ۴۸۰ مورد فوتی کانون بیماری همه‌گیر کرونا در آمریکاست.

انتهای پیام/

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات