فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 5282


درباره من
دراتوشویی علی شیخ الاسلامی کار می کنم سلام کسانی که من رابه عنوان دوست من را ادد می کنند یا درنظرسنجی ها شرکت می کنند pvندهند
شماره ی من
09146442623
09909553574
aliarang (aliarang )    

پسربچه برای بازی 24 میلیون اسکناس پاره کرد! + عکس

درج شده در تاریخ ۹۹/۰۲/۲۸ ساعت 11:45 بازدید کل: 3 بازدید امروز: 3
 

 

سرگرمی گوناگون

 

کد مطلب : 49910زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد جوان برای دقایقی پسرش را در خانه تنها گذاشت اما وقتی بازگشت او را میان میلیون ها دلار اسکناس پاره دید.

عاقبت تلخ تنها ماندن کودک با میلون ها دلار پول!

این که می گویند کودک را تنها و به حال خود رها نکنیم فلسفه ای عظیم در خود پنهان دارد، زمانی که کودک دلبند شما برای مدت طولانی در گوشه ای از خانه بی صدا مشغول بازی و یا اینکه از او غافل می شوید باید انتظار اتفاقات نه چندان خوش آیند را نیز داشته باشید. 

پسربچه 5 ساله میلیون ها تومان از اسکناس های پدرش را پاره کرد!

پاره شدن هزاران یورو اسکناس مرد جوان چینی به دست پسر بچه خردسال اش خبرساز شد.
اسکناس پاره

اسکناس پاره مرد چینی را بدبخت کرد 

مرد که برای خرید از سوپرمارکت مجبور شد از خانه خارج شود برای دقایقی پسرش را تنها در منزل گذاشت و از آنجایی که فکر می کرد خیلی زود باز خواهد گشت کیف و لوازم شخصی خود را گوشه ای از خانه رها کرد غافل از اینکه تنها بودن کودک در خانه می تواند به ضرر او تمام شود.
بعد از بازگشت از سوپرمارکت زمانی که در آپارتمان اش را باز کرد از تعجب خشکش زد ، صحنه ای که میدید برایش قابل باور نبود . پسرکوچک او در کمال خونسردی و آرامش میان هزاران یورو اسکناس  که تازه از بانک تحویل گرفته بودند نشسته بود ، اسکناس هایی که بیش از 5500 یورویی آن تکه تکه ریز شده بودند.
اسکناس پاره

عکس اسکناس های پاره شده مرد چینی

 
مرد چینی به بانک رفت تا در صورت امکان اسکناس هایی به عنوان جایگزین دریافت کند اما رئیس بانک گفت که چنین شرایطی وجود ندارد تنها پیشنهاد و راهنمایی کارکنان بانک به او این بود که با استفاده از چسب تکه های اسکناس را به هم وصل کرده و دوباره به پولش برسد. 
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات