فراموش کردم
اعضای انجمن(398) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
aliarang (aliarang )    

استفاده از استامپ هنگام رای گیری الزامی نیست دبیر ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: استفاده از استامپ در شعب اخذ رای برای رای‌دهنگان الزامی نبوده و اختیاری است. استفاده از استامپ هنگام رای گیری الزامی نیستبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگار

درج شده در تاریخ ۹۸/۱۲/۰۲ ساعت 11:39 بازدید کل: 123 بازدید امروز: 123
 

استفاده از استامپ هنگام رای گیری الزامی نیست

دبیر ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: استفاده از استامپ در شعب اخذ رای برای رای‌دهنگان الزامی نبوده و اختیاری است.

استفاده از استامپ هنگام رای گیری الزامی نیستبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، محمد علی نبی پور دبیر ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: با توجه به وجود دستگاه‌های احراز هویت و اطمینان از تشخیص هویت رای‌دهندگان و پیرو تقاضای بیشتر ستاد‌های انتخاباتی برای حفظ سلامتی هموطنان عزیز، مقرر شد استفاده از استامپ الزامی نبوده و اختیاری باشد.

او ادامه داد: با توجه به حساسیت‌هایی که برای حفظ سلامتی افراد در مقابله با ویروس کرونا وجود دارد، نامه وزارت بهداشت مبنی بر حذف استامپ و نیز موافقت شورای نگهبان وزارت کشور اطلاعیه‌ای صادر کرد و الزام به استفاده از استامپ را حذف کرد.

دبیر ستاد انتخابات استان گفت: شهروندان عزیز باید بدانند که در هنگام رای‌گیری، اجباری برای ثبت اثرانگشت با استامپ وجود ندارد.


انتهای پیام//م. م
این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (4)