فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
aliarang (aliarang )    

مدیرکل روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور منصوب شد

درج شده در تاریخ ۰/۱۰/۰۸ ساعت 17:28 بازدید کل: 337 بازدید امروز: 337
 

 

 

فارس/ رئیس سازمان بهزیستی کشور در حکمی «احسان جعفری» را به سمت مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور منصوب کرد.

در متن حکم صادره علی محمد قادری رییس سازمان بهزیستی کشور آمده است: «نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «مدیرکل روابط عمومی و امور بین‏ الملل سازمان بهزیستی کشور» منصوب می‌گردید.
با عنایت به نقش موثر و مهم نظام ارتباطات در سطوح داخلی و بین المللی در پیشبرد ماموریت ها و تحقق اهداف پیش رو بویژه در حوزه پیشگیری از بروز و شیوع معلولیت ها و آسیب‏های اجتماعی، آموزش مهارت‏های زندگی به گروه های مختلف جامعه، توانمندسازی افراد دارای معلولیت، هدایت افکار و نیات خیرین و نیکوکاران به سوی نیازهای روز آحاد مردم، معرفی توان یابان نخبه و موفق تحت پوشش و کمک به تغییر نگاه و نگرش حاکم بر جامعه، انتظار دارم با بهره گیری از ظرفیت‏ها و امکانات درون و برون سازمانی موجبات تحقق اهداف سازمان را مبتنی بر اولویت های ذیل فراهم نمایید:

۱- برنامه ریزی های مبتنی بر تحول و نوگرایی در فرآیندهای اطلاع‏رسانی بمنظور شفافیت و پاسخگویی در برابر افکار عمومی جامعه.
۲- استفاده شایسته از ابزارهای نوین ارتباط جمعی جهت افزایش ضریب نفوذ خدمات و معرفی دستاوردهای سازمان، تقویت تعاملات اجتماعی و توسعه مشارکت های بین المللی به منظور شناسایی فرصت ها و پتانسیل های همکاری و تبادل دانش و تجارب و امکان سنجی انجام پروژه های مشترک در چارچوب قوانین و ضوابط جاری.
۳- تحرک بخشی به حوزه های مختلف روابط عمومی، تلاش در جهت تقویت و پویایی، هماهنگی و هم‏افزایی با سازمان ها و نهادهای مرتبط بمنظور تقویت رویکردهای مبتنی بر مسئولیت اجتماعی، جلب مشارکت و حمایت نهادها و شرکای اجتماعی.
۴- مدیریت ارتباط با رسانه ها و خبرنگاران، بهره گیری از قابلیت رسانه های نوشتاری، دیداری و شنیداری برای تبیین اهداف و سیاست ها و انعکاس عملکرد سازمان.
۵- رصد، پایش، نظارت و تحلیل مستمر اخبار، گزارش ها، اظهار نظرها و محتواهای منتشره در رسانه ها و تهیه، تدوین و انتشار اخبار، بیانیه ها، اطلاعیه ها و پاسخگویی به موقع و تأثیرگذار به اخبار نادرست، شبهات و فضاهای رسانه ای و جریان سازی خبری ایجاد شده.
۶- انجام پروژه های افکار سنجی درون و برون سازمانی به منظور بررسی و تحلیل دیدگاه مخاطبان و شناسایی مسایل و مشکلات برای انعکاس به مسئولین سازمان. توفیقات روزافزون جنابعالی را از خداوند منان و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) مسألت می‏نمایم.»

 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۰/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)