فراموش کردم
اعضای انجمن(398) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
aliarang (aliarang )    

فرماندار میانه: پست بانک خلاء موجود در روستاها را پر کرد

درج شده در تاریخ ۹۸/۰۴/۳۰ ساعت 17:52 بازدید کل: 124 بازدید امروز: 124
 

 

فرماندار میانه: پست بانک خلاء موجود در روستاها را پر کرد

تبریز- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: دفاتر پست بانک خلاء فعالیت های بانکی در روستاها را پر کرده و سبب تسهیل هر چه بیشتر امور روستاییان شده است.

به گزارش ایرنا، محمدرضا مشایخی روز یکشنبه در آیین افتتاح ۲ دفتر پست بانک در روستاهای آونلیق و بالسین از توابع بخش کندوان شهرستان میان، دسترسی آسان، انجام امور بانکی، دریافت یارانه ها و امکان دریافت تسهیلات ارزان قیمت برای ایجاد مشاغل خرد روستایی را از مزایای ایجاد دفاتر پست بانک در روستاها عنوان کرد.

وی اضافه کرد: دفاتر پست بانک با ارائه خدمات مطلوب موجب رونق اقتصادی، توسعه عدالت اجتماعی و اشتغال‌زائی در این مناطق شده است.

مشایخی افزود: مجموعه پست بانک ایران تمام تلاش و ظرفیت خود را جهت ارائه خدمات متنوع مالی و بانکی به روستائیان و محرومان در سطح کشور به‌کار بسته تا امکان سهولت و دسترسی همگان به این خدمات فراهم شود.

فرماندار میانه وجود دستگاه خودپرداز در دفاتر پست بانک را سبب انجام امور بانکی روستائیان بویژه در ایام تعطیلات خواند و گفت: دفتر پست بانک روستای آونلیق دارای خودپرداز بوده و در روستای بالسین نیز بزودی شاهد راه اندازی دستگاه خودپرداز خواهیم بود.

مشایخی از قول مساعد برای راه اندازی دفتر پست بانک در روستای ایشلق در صورت تامین محل و نیرو که از الزامات ایجاد دفتر است خبر داد و افزود: الکترونیکی کردن ادارات بویژه الکترونیکی کردن مبادلات پولی و ارزی از سیاست های دولت و جزو الزامات بانک مرکزی در انتظام بخشی به مسائل مالی، تامین امنیت لازم و سهولت در انجام امور است.

به گزارش ایرنا، دفتر پست بانک روستای آونلیق با خودپرداز و پست بانک روستای بالسین در مجموع با ۳ میلیارد ریال راه اندازی شده است.

با افتتاح این دو باجه پست بانک در بخش کندوان تعداد باجه های پست بانک در مناطق محروم روستایی و نقاط کور بانکی شهرستان میانه به ۲۲ باجه و ۱۰ خودپرداز می رسد.

فرماندار میانه امروز همچنین از راه های بخش کندوان از جمله راه روستایی حصار و باللوجه، پروژه در حال اجرای سد گرمی چای، مرکز درمانی شهر ترک با مشارکت خیرین و سردخانه ۲۵۰۰ تنی در حال اجرا، بازدید کرد.

مشایخی در حاشیه این بازدیدها، از پیگیری برای رسیدگی به وضعیت راههای روستای بخش از سوی مسئولین مربوطه بویژه بخشدار کندوان، جلب و جذب مشارکت اهالی در حوزه راه و آب و اداراتی که در تامین تجهیزات و ماشین آلات همکاری کرده اند همچنین از شرکتهای راه و شهرسازی مانند شرکت آذرپینار که خیرخواهانه وارد حوزه راه سازی شده است تقدیر کرد.

وی با اشاره به ظرفیت مشارکت بالای مردمی و خیرین در حوزه راه و آب بخش کندوان، پیشرفت مرکز درمانی بخش با مشارکت خیرین را مناسب خواند و از پیگیری صدور مجوز این مرکز درمانی همگام با پیشرفت پروژه خبر داد.

مشایخی در بازدید از پروژه در حال اجرای سد گرمی چای که با هدف تامین آب شرب میانه و برخی از روستاهای واقع در مسیر اجرا می شود، گفت: اگر امسال نیز مانند سال گذشته در اجرای پروژه تلاش شود شاهد پیشرفت چشمگیر این پروژه مورد نیاز شهرستان خواهیم بود.

وی با اشاره به خودیاری ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی اهالی روستای ایشلق برای راه این روستا، پیشرفت پروژه سردخانه ۲ هزار و ۵۰۰ تنی در بخش کندوان با اعتبار ۵۵۰ میلیارد ریال را چشمگیر خواند و گفت: راه روستایی حصار نیز با بیش از ۸ کیلومتر و اعتبار ۱۲ میلیارد ریال و پیشرفت ۵۰ درصدی در حال اجراست که تا پایان فصل کاری سال جاری به اتمام خواهد رسید.

مشایخی در پایان از پیشرفت ۱۵ تا ۲۰ درصدی راه روستایی باللوجه خبر داد و افزود: با مصوب شدن اعتبار این پروژه در کمیته برنامه ریزی، پیمانکار پروژه را فعال خواهیم کرد تا در سریعترین زمان به بهره برداری برسد.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات