فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 2993


درباره من
بهرام نیک بخش (ahmad30 )    

رضایی در برنامه «متن حاشیه»:موضع آمریکا «گفتگو و تعامل» نیست/ میخواهیم خطای موشکها را به چند سانتیمتر برسانیم

درج شده در تاریخ ۹۵/۰۱/۱۴ ساعت 20:58 بازدید کل: 27 بازدید امروز: 26
 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکا 2بار و اسرائیل 3 بار قصد حمله نظامی به ایران را داشتند اما توانمندی ایران مانع از تحقق اهداف آنها شد

ه گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در برنامه زنده تلویزیونی «متن حاشیه» شبکه سه سیما به موضوع جنجال آفرینی اخیر کشورهای غربی بخصوص آمریکا درخصوص موشک‌های ایران پرداخت.

رضایی با بیان اینکه جنجال اخیر غربی ها در این باره برای من تعجب برانگیز نیست، گفت: معلوم بود که آمریکا بعد از هسته ای، موضوعات موشکی ایران را مطرح می‌کند و بعد از آن هم به سراغ حقوق بشر و سپاه پاسداران خواهد رفت.

وی با تاکید بر اینکه برخورد آمریکا نشان می دهد موضع آنها گفتگو و تعامل نیست، افزود: می خواهند ما را به قدری عقب ببرند که موازنه قدرت در منطقه به نفع آنها باشد.

فرمانده سپاه در ایام دفاع مقدس تصریح کرد: آمریکا 2بار و اسرائیل 3 بار قصد حمله نظامی به ایران را داشتند اما توانمندی ایران مانع از تحقق اهداف آنها شد.

رضایی با بیان اینکه آمریکایی‌ها می خواهند جلوی توسعه توان موشکی ایران را بگیرند، افزود: یک زمانی خطای موشک های ما چند کیلومتر بود ولی الان این خطا به چند متر رسیده و می خواهیم این میزان را به چند سانتی متر برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: سپاه 2 سال برای همکاری با دولت، رزمایش های موشکی را رسانه‌ای نکرد تا در مذاکرات، حداکثر امکان گفتگو را داشته باشند.

ادامه دارد...

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۵/۰۱/۱۴ - ۲۰:۵۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات