فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 2993


درباره من
بهرام نیک بخش (ahmad30 )    

اظهارات دیروز ریاست محترم جمهوری و واکنش کیهان

درج شده در تاریخ ۹۴/۱۲/۱۷ ساعت 15:32 بازدید کل: 17 بازدید امروز: 17
 

(سوال خبرنگار شرق از روحانی درباره ممنوع التصویر بودن سیدمحمد خاتمی.

روحانی:
هیچ مصوبه نسبت به ممنوع التصویر بودن حضرت آقای خاتمی رئیس جمهور اسبق از قبل وجود نداشته،دبیرخانه هم حق ندارد مصوبه‌ای داشته باشد اگرهم باشد غیرقانونی است.)

 

(پاسخ کیهان به ادعای دیروز رییس جمهور درباره ممنوع‌التصویری رئیس‌جمهور اسبق

شورای عالی امنیت ملی در زمانی که آقای روحانی تصدی دبیرخانه آن را به عهده داشتند، مصوبه شماره 298 را تصویب می‌کند که براساس آن تعیین و ابلاغ خطوط خبری (موضوع قانون مطبوعات) به عهده دبیر‌خانه شورای عالی قرار می‌گیرد.
کیهان:
مدتی بعد، در زمان تصدی سمت دبیری شورای عالی امنیت ملی، این موضوع بار دیگر در شورا مطرح و طی مصوبه شماره 645، اختیار مذکور کماکان در اختیار دبیرخانه باقی می‌ماند.
پس از رخداد فتنه 88 و فجایع مربوط به آن و نقش‌آفرینی سران فتنه و عوامل آنها در آشوب و بلوای هشت ماهه در کشور، و نیز رخداد بهمن ۸۹ دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی طی مصوبه شماره 567، اقدام به اعمال محدودیت‌های حداقلی برای برخی سران فتنه و عوامل آشوب‌های خیابانی می‌کند. این مصوبه تاکنون توسط هیچ مرجعی باطل و یا توسط خود شورا لغو نشده است.
اکنون باید از رئیس محترم جمهور پرسید در خصوص سه مصوبه‌ای که شماره آنها فوقاً ذکر شد، چه توضیحی دارند و بر چه اساسی مصوبات قانونی یک مرجع عالی را خلاف قانون و شوخی می‌دانند!؟ )

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۴/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات