فراموش کردم
اعضای انجمن(399) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
کاظم احمدی (afk123 )    

همه نگران شده اند، شما چطور؟

درج شده در تاریخ ۹۴/۱۲/۱۴ ساعت 20:59 بازدید کل: 230 بازدید امروز: 227
 

 

این روزها کلیپی از آقای نادر قاضی پور در ایران و خارج از ایران میگردد و میچرخد، که در آن حرف ها و صحبتهایی ایراد شده است که به هیچ وجه نه قابل هضم است و نه قابل قبول، و باید که ایشان به این صحبت ها و سخن ها جوابگو باشند!
در این نوشته نه سعی بر این شده است که آقای قاضی پور را تطهیر کند و نه عمق فاجعه را کم نشان دهد، بلکه صحبت از توطئه و شاید توهم توطئه ای هست که من دچار شده ام.

چند روزی هست که همه رسانه ها، از هر طیف، از اصولگراها و اصلاح طلب ها و به قول برخی دوستان آغزی ایری ها (همان سایت آذری ها) تا کوردها و bbc  و voa همه و همه شده اند نگران فرهنگ و ادب و سیاست و مجلس ایران و مردم ایران، که چرا چنین فردی باید در مجلس باشد؟ همه را جو گرفته که ای داد ای بیداد چرا یک نماینده مجلس این کشور حرف‌های بی تربیتی و خاک برسری زده. انگار آن روزها این دلواپسان مردم آذربایجان و مجلس ایران کر بودند و یا سواد خواندن روزنامه نداشتند که فرزند برومند معلم شهید، آقای مطهری با صدای رسا به یک نماینده گفت: ((خفه شو، پفیوز)) یا وقتی که رئیس جمهور و منتخب مردم ، دیگر مردم را خس و خاشاک میخواند و در سالن همایش و یک جلسه رسمی ( نه در خفا و پنهانی) از لولو و ممه و پستان و حتی آب ریختن در ماتحت و ... سخنرانی میکند و حاضرین که همه آنها از صاحب منصبان و مدیران و مسئولین هستند با صدای رسا و بلند کف میزنند و تشویق میکنند و قاه قاه میخندند!

چرا وقتی نماینده محترم تهران فرمود کار زن بچه داری هست کسی فمینیست نشد؟ چرا وقتی در همین انتخابات اخیر نصف بیشتر مسئولین ارشد نظام شدند خائن و انگلیسی و جاسوس، کسی نگران نشد؟ ( انگلیسی خواندن لیست خبرگان و مجلس که همه آنها از مسئولین ارشد نظام هستند)

چرا کسی برای توهین به روستایی ها نگران نمیشود؟ همین روستایی هایی که چرخ مملکت را میچرخانند؟ چرا وقتی آن آقای تهران نشین شهرستانی ها را  فاقد شعور سیاسی خواند کسی خم به ابرو نیاورد؟ چرا توهین به قومیت ها  رسانه ای نمیشود؟ چرا برای آقای کواکبیان (نماینده مجلس) که به چندین میلیون ترک زبان توهین میکند کسی کمپین رد اعتبار نامه تشکیل نمیدهد؟ چرا دریاچه ارومیه و خشک شدن آن رسانه ای نمیشود؟ چرا فقط و فقط صحبتهای آقای پزشکیان در مورد اصل 15 و زبان مادری سانسور میشود؟ و هزاران و هزاران چرای دیگر که قطع یقین بی جواب میماند!

 

وقتی به عنوان کسی که اخبار آذربایجان و حساسیتهای آن را پیگیری میکند، این خیل عظیم حملات رسانه ای، با ان سابقه درخشان این رسانه ها و اخبار این روزهای انتخابات آذربایجان غربی (سولدوز، ارومیه ..) را کنار هم میگذارم، به نتیجه ای جز توطئه افکار فاشیستی این رسانه ها نمیرسم. نمیدانم شاید هم من زیادی حساس هستم و همانطور که در بالا عرض کردم دچار توهم شده ام، ولی هر چه که هست، نمیتوانم این سیل خبرها و تحلیل ها را برای یک کلیپ درک کنم و آن را از سر دلسوزی صرف بدانم، شاید به قول یکی از دوستان از نماینده ی بعدی که در اورمو انتخاب میشود عاجزانه خواهش کنیم که به حیوانات نیز توهین کند تا انیمالیستها هم متحد شوند . نماینده ی شهرهای تورک نشین دیگر هم به زاینده رود توهین کنند تا شاید فعالان محیط زیست گرد هم بیایند و شاید یکی هم به جوانان بیکار توهین کند و همه برای بیکاری متحد شوند و ...

البته توجه داشته باشید که حرفی از حقوق مدنی و اصول صریح قانون اساسی به میان نیاورید که میشود حرف سیاسی و مجبور هستند سانسورتان کنند.

و در آخر باز هم عرض میکنم، آقای قاضی پور باید که برای این صحبتها جوابگو باشد، اما این جواب را چه کسی باید از ایشان بخواهد؟ بدون شک کسانی که مردم را ابله و جاهل میخوانند، صلاحیت انتظار جواب از ایشان را ندارند.

به هر حال، هر چه که هست، موضوع بسیار جالب و قابل بحثی هست این "آذربایجان" و حواشی آن، که همه رسانه های داخلی و حتی رسانه های خارجی معاند و منافق را باهم متحد میکند علیه خودش.

------------------

به علت سانسور در نوشته هایم و عدم بیان کامل مطلب، از شما عذر خواهم.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۱۲/۱۴ - ۲۱:۰۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)