فراموش کردم
رتبه کلی: 20


درباره من
ulu tanrının adıla.
adim: Əmin

soy adım: davodi

doğum tarixi :1365

Iran - Miyana -Hachachi..........................................

dostlarınızı tanımaq üçün suyu lığlayın, görün kim lığlı sudan balıq tutur! neçə belə lığlı su dostları tanımağa yetərlidir

.........................................
yoldaşından acıq eləyən zaman yoldaşının sırrını yayan adam, ən alçaq adamdır
(پست ترین انسان کسی است که راز دوران دوستی را به وقت دشمنی فاش کند )

.....................................
کسی به جمع دوستان اضافی نمیشه مگر اینکه حقیقی باشه(یعنی با هویت واقعی ثبت نام کرده باشه ) اینم شماره گیم نت هر کی کار داشت درخدمتم
گیم نت کندو 52272909-041امین داودی (achachio )    

10 روش جديد كار هاي جديد با فلش مموري كه حتي به ذهن تان نميرسه

درج شده در تاریخ ۹۱/۰۲/۲۲ ساعت 21:38 بازدید کل: 318 بازدید امروز: 196
 

به  گزارش ورد آی تی ,  در اینجا به بررسی 10 مورد از کاربردهای فلش مموری ها می پردازیم؛ کاربردهای مهمی که کمتر در مورد آن ها صحبت شده است !!
1 –  رایانه تان را قفل کنید
با نصب برنامه Predator می توانید فلش مموریتان را تبدیل به کلیدی برای باز یا قفل کردن رایانه تان استفاده کنید. به طوری که اگر فلش به رایانه متصل باشد دسترسی به آن آزاد بوده ولی اگر آن را remove کنید و از رایانه جدا کنید به طور اتوماتیک قفل شده و اگر شخصی بخواهد بدون اطلاع شما به رایانه تان دسترسی داشته باشد با پیغام “ACCESS DENIED” روبرو خواهد شد!
2 –  سیستم تان را از ویروس رهایی بخشید
با نصب نرم افزار رایگان AVG که قابلیت اجرا به روی فلش مموری را داراست می توانید رایانه ویروسی تان را که دیگر از آن ناامید شده اید را اسکن کنید و در صورت موفقیت آمیز بودن عملیات جانی دوباره به رایانه تان ببخشید!!
3 –  برنامه ها و بازی های پرتابل را اجرا کنید
چه وسایلی به لحاظ قابلیت حمل آسان استفاده زیادی دارند؟! لپ تاپ؟ شاید هم تبلت ویا تلفن های هوشمند امروزی؟؟! شاید اکثر ما فلش مموری هایمان را فراموش کرده ایم!! با استفاده از فلش مموری می تواند بسیاری از نسخه های پرتابل برنامه هایی نظیر  Firefox ،  Chrome ،  OpenOffice و … را به روی رایانه تان اجرا کنید.
4 –  ویندوز 8 نصب کنید
با استفاده از فلش مموری تان می توانید شاهکار جدید مایکروسافت که ویندوز 8 نام دارد را بدون پاک کردن ویندوز فعلی تان نصب کرده و از آن لذت ببرید!
5 –  Linux را امتحان کنید
شاید شما هم زیاد در مورد این سیستم عامل شنیده باشید. سیستم عاملی متن باز که طرفداران خاص خود را داراست. با استفاده از فلش مموری همانند ویندوز 8 می توانید Linux  را بدون نیاز به تغییرات در نسخه فعلی سیستم تان نصب کنید.
6 –  فایل ها و فولدرهایتان را ایمن سازید
اگر از فلش مموری ها فقط برای حفظ و یا انتقال اطلاعات استفاده می کنید، رمزگذاری را فراموش نکنید!! با این کار تنها کسی که می تواند به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشد خودتان هستید و اگر مموریتان گم شد خیالتان از لو رفتن اطلاعات شخصی راحت خواهد بود!!
7 –  رایانه تان را مدیریت کنید
با نصب برنامه Parted Magic می توانید به وسیله فلش مموری تان کارهایی نظیر بازیابی پسورد، پارتیشن بندی و … انجام دهید.
8 – ویندوز 7 را به روی مک بوک نصب کنید
اگر می خواهید همزمان دو سیستم عامل OS X و ویندوز را به روی مک بوک تان نصب شده داشته باشید، می توانید با استفاده از فلش مموری تان این کار را انجام دهید!
9 – هدیه ای در دسترس
آن دسته از افرادی که عادت دارند کارهایشان را به تعویق بیندازند به هنگام خرید هدیه برای مناسبت ها هم به این مشکل بر می خورند! و باز هم این فلش مموری ها هستند که می توانند به عنوان هدیه ای مناسب و دقیقه نودی بهترین گزینه باشند!!
10 – اگر فلش مموری های زیادی دارید؛ آن ها را ببخشید

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است.
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)