فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
یک شهروند (YKSHH )    

پاسخ جالب یک نویسنده به فیلم موهن آمریکایی

منبع : http://alef.ir/vdcf0vdytw6dvca.igiw.html?166825
درج شده در تاریخ ۹۱/۰۷/۰۲ ساعت 07:24 بازدید کل: 470 بازدید امروز: 88
 

یک نویسنده عرب قصد دارد در پاسخ به فیلم موهن آمریکایی کتاب خود به عنوان بزرگترین کتاب درباره حضرت محمد(ص) را در سراسر جهان توزیع کند و نمایشگاه‌های کتاب درباره پیامبر اعظم(ص) در اروپا و آمریکا برگزار کند.

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، «محمد العولقی» صاحب بزرگترین کتاب جهان درباره سیره پیامبر اعظم(ص) گفت: ما سفری را برای ارائه این کتاب در آمریکا و اروپا آغاز می‌کنیم. وی افزود: این سفر از ایالت فلوریدای آمریکا و از نزدیکی کلیسای تیری جونز، کشیش دیوانه آمریکایی آغاز می‌شود و به عبور از نیویورک و واشنگتن در لس‌آنجلس مرکز ایالت کالیفورنیا به پایان می‌رسد.

العولقی همچنین از ادامه این سفر در اروپا خبر داده و تاکید کرد: این سفر در اروپا از هلند و دانمارک که محل آغاز توهین به ساخت پیامبر اعظم(ص) در اروپا بوده است آغاز می‌شود و پس از گذر در اروپا به استرالیا و نیوزلند منتقل می‌شود. وی افزود: در این سفر کتاب را به زبان انگلیسی و به صورت مجانی توزیع خواهیم کرد و همچنین نمایشگاه‌های کتابی را برای آشنایی مردم در مغرب زمین با حضرت محمد(ص) برگزار می‌کنیم.

این نویسنده عرب ادامه داد: مغالطات تاریخی ذکر شده در فیلم موهن آمریکایی که مورد خشم علمای اسلام است را نیز با حضور علمای مسلط به زبان انگلیسی و فرانسه پاسخ خواهیم داد. العولقی تصریح کرد: فیلم موهن آمریکایی از نظر اخلاقی و دینی غیر قابل قبول است و علیه آزادی بیان و اندیشه است و به صورت ویژه به مقدسات دینی ملت‌های جهان و عرف و میثاق‌های بین‌المللی در حقوق بشر حمله و هجمه کرده است.

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۰۷/۰۲ - ۰۷:۲۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)